Menu

Pomôžte nám prosím upraviť povalu na mini ...

Trvanie výzvy: 1. decembra 2016 - 18. novembra 2017

Cieľ výzvy

Výstavba mini telocvične pre dve choré detičky. Darované peniaze využijeme na vybudovanie mini telocvične, každým jedným eurom budeme postupne dokupovať potrebný materiál, a pevne veríme, že sa nám podarí dokončiť potrebnú telocvičňu.

Príbeh

Pomôžte nám prosím upraviť povalu na mini telocvičňu.

Zo srdca by sme chceli poprosiť o pomoc s realizáciou vybudovania mini telocvične pre naše dve detičky, ktoré potrebujú každý deň, cvičiť. Všetkým úprimne ďakujeme za poskytnutú pomoc.

Náš ťažký príbeh sa začal pred siedmimi rokmi keď sa nám z manželom narodnila dcérka Alžbetka. Mali sme z nej obrovsku radosť, no aj trápenie. Keďže po komplikáciach pri pôrode jej ostala pravá rúčka ochrnutá. Od vtedy sa začal aj náš boj z časom. Od tretieho dňa po narodení sme sa nezastavili čo sa týka cvičenia.

Neustály kolotoč súkromných liečení nás už fyzicky, finančne aj psychicky vyčerpal. Už nevládzeme takto ďalej. Raz ročne už Alžbetka chodí sama na kúpeľnu liečbu čo tiež nie je vôbec ľahké, (je nám veľmi smutno celý mesiac sme od seba), je tam sice spolu s bratom Lukáškom lebo aj on musí cvičiť kvôli skolióze, ktorá sa mu neustále zhoršuje, už musí nosiť aj korzet.

Vzhľadom k tomu, že máme obe naše detičky takto zdravotne postihnuté, potrebujeme všetko na dvaktár riešiť. Čo je finančné neúnosné.

Bývame síce v starom domčeku, máme kuchyňu, detskú izbu kde sú teraz aj pomôcky na cvičenie (na hračky v nej už nie je miesto) a spálňu.  Na povale máme priestor kde by sme mohli postaviť izbu a jednu mini telocvičňu a tam by sme umiestnili pomôcky, ktoré sme aj vďaka Vám darcom zakúpili.

Pomohli by sme tak efektívnejšie a jednorázovo na dlhé obdobie zabespečiť dvom detičkám každodenné cvičenie. Zužitkovali by sme tak všetko čo sme doteraz získali na drahých súkromných liečeniach. Všetko malo pre nás veľký význam a za to sme nesmierne vďačný všetkým čo nám pomohli.

Pomohol by nám aj stavebný materiál, kvádre, tehly, cement, lepidlo a pod., podlaha, polyuretanová prena, ktorá je potrebná na izoláciu strechy a drevený obklad na prekritie peny. Následne na to by sme tam mohli umiestniť všetké pomôcky, ktoré máme na cvičenie. Manžel úpravi robí všetko sám, keďže firmou by to bolo veľmi drahé. 

Všetkým zo srdca ďakujeme za prejavenú pomoc, finančú alebo materiálnu.

Aktualizácie

Poďakovanie24. 8 2017

Všetkým chcem poďakovať za každé euro, ktoré nám pomáha v pokračovani liečby a taktiež sme uz začali s rekonštrukciou aj keď to pôjde pomali, pevne verím, že sa nám to podarí. Alžbetka dokončila tri týždne liečenia v centre Liberta, zvládla to krásne aj napriek horúčavam, ktoré boli. Sme veľmi spokojní aj zo zlepšením ručičky. Ešte raz všetkým zo srdca ďakujeme, že nám pomáhate.

Poďakovanie26. 1 2017

Dobrý deň, ďakujeme zo srdca za pomoc každé jedno euro nám pomôže zrealizovať náš záujem, vytvoriť vhodné podmienky na cvičenie pre naše deti. Z dlhodobého hľadiska je to jednorázová investícia a pomôže deťom na dlhé obdobie. Preto sme sa k tomu rozhodli. Potrebujeme však pomoc dobrých ľudí aby sme to mohli urobiť. Vopred všetkým ďakujeme. 

Niekoľko pomôcok máme zakúpených prikladám foto teraz sme aj vďaka vašej pomoci zakúpili túto zostavu. Je výborná pretože všetko čo na nej je zabudované veľmi pomôže Alžbetke a aj Lukáškovi. Zatiaľ to máme v detskej izbe tak ako aj iné pomôcky. Keď sa oteplí chceli by sme už na povale začať z potrebními prácami preto ak môžte prosím pomôžte nám. Vopred ďakujeme.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?