Menu

Prosím dobrých ľudí o pomoc, vyhorel mi byt.

Trvanie výzvy: 30. novembra 2016 - 28. februára 2017

Cieľ výzvy

Cieľom mojej výzvy je vyzbierať potrebné financie na rekonštrukciu zhorených vecí v mojom byte. Všetky peniaze použijem na obnovu, či už kuchynskej linky, maľovania bytu, výmeny okien.

Autor výzvy

Príbeh

Prosím dobrých ľudí o pomoc, vyhorel mi byt.

Dobrý deň, volám sa Vierka, som zamestnaná, žijem sama, všetko som mala v poriadku až do 13. 11.2016..V tú noc mi skratoval niektorý zo spotrebičov, buď chladnička alebo rádio, z toho vznikol požiar a skomplikovalo mi to celý môj život.

Ako som už napísala, v noci 13.11.2016 v mojom byte kvôli skratu spotrebiču vznikol požiar. Požiar som samovoľne uhasila, dodatočne ohlásila, požiarnici mi napísali správu. Mám jednoizbový byt, v ktorom so mnou momentálne býva aj dcéra. Požiar mi zničil celú kuchynu a spôsobil škody aj v chodbe. Keď som si dala naceniť sanačnej firme, koľko ma výjde oprava, čistenie, vynesenie zničeného nábytku, výmena okien v kuchyni, vstavané skrine, demontáž kuchynskej linky, firma mi to nacenila na 10.000EUR.

Ako som už spomínala, som 20 rokov zamestnaná v štátnej správe a môj plat je tabuľkový. Banka mi nechce poskytnúť takýto vysoký úver, keďže mám nízky príjem a ešte som aj samoživiteľka. Nikdy som sa nikomu o pomoc neprosila, všetko som  si vedela zabezpečiť sama, vychovala som dve krásne, slušné dcéry, ktoré pomáhajú, ako vedia, avšak takáto pomoc nie je v ich silách, lebo z materského príspevku sa to naozaj nedá.

Naozaj nemám nikoho, kto by mi vedel momentálne pomôcť...Preto sa obraciam na Vás dobrých ľudí, ktorí by ste mi vedeli pomôcť v tejto ťažkej životnej situácií a vedela by som znova žiť ako pred tým. Nechcem nič viac, len si dať dokopy to, čo som mala aj pred tým a chcem byť na Vianoce doma.

Každé EURO mi pomôže a ja Vám všetkým ďakujem, ak sa mi rozhodnete pomôcť.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?