Menu

Nový rok a pre nás jeho krutý začiatok ....požiar ...

Trvanie výzvy: 8. januára 2017 - 30. júna 2017

Cieľ výzvy

Našim cieľom je vyzbierať aspoň nejakú čiastku na pokrytie a pomoc základných vecí, ako napríklad kozmetiku, detské potreby, oblečenie (aj pre dospelých) , príkrmy pre malého Marianka, nevyhnutnú základnú rekonštrukciu domu(momentálne je neobyvateľný ) - proste čokoľvek, čo sa im v tejto hroznej životnej situácii zíde. Ďakujeme všetkým dobrým ľuďom.

Príbeh

Nový rok a pre nás jeho krutý začiatok ....požiar rodinného domu

Našim cieľom je vyzbierať aspoň nejakú čiastku na pokrytie a pomoc základných vecí, ako napríklad kozmetiku, detské potreby, oblečenie, potraviny, rekonštrukciu domu- proste čokoľvek, čo sa im v tejto hroznej životnej situácii zíde. Ďakujeme všetkým dobrým ľuďom.


Keďže nešťastie nechodí po horách ale po ľuďoch sme nútený prosiť o pomoc dobrých ľudí, priateľov a znamych. 
Dňa 5. januára 2017 sa mladá rodina vybrala so synčekom na prechádzku a netušili že sa im život obráti hneď na začiatku roka naruby. Pri návrate okolo 14,40 sa už z ich malého komplet zrekonštruovaného domu na Šafárikovej ulici v Tornali valil dym. Okamžite zavolali hasičov ktorým sa aj napriek tomu, že sú pomerne blízko a pomerne pri rýchlom zásahu nepodarilo zachraniť takmer nič. Poškodené zostali okná, steny a hlavne zariadenie celého domu. Nehovoriac o potrebách pre ich 10mes Marianka. Mladá rodina zostala len v tom čo mali aktuálne na sebe. S potrebami a oblečením pre malého im pomohli akútne priatelia, ale mladá rodinka nemá financie na rekonštrukciu domu. Momentálne býva pri maminke Noriky čo je maminka malého Marianka. 

Je veľmi smutné že mladá rodina zostala takmer bez ničoho a hlavne bez finančných prostriedkov na nutnú rekonštrukciu domu. Našťastie požiar nepoškodil strechu domu takže dom je chránený pred poveternostnými podmienkami. Žiaľ mokré steny a mrazy môžu poškodiť murivo, preto je pomoc dosť akútna a dôležitá. 

S veľlkou a úprimnou pokorou ĎAKUJEME  za každý príspevok pre nás .. Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?