Menu

Natálka prišla o rodičov a brata

Trvanie výzvy: 27. januára 2017 - 1. mája 2017

Cieľ výzvy

Peniažky sú potrebné pre platenie bežných účtov ktoré ostali na Natáliu. Voda, kúrenie, elektrina, základné denodenné potreby, náklady na školu a dopravu.

Príbeh

Natálka prišla o rodičov a brata

Celé slovensko otriasla informácia o tragédií a Kysuciach. V zlomku sekundy prišla Natálka (18) o mamu Marcelu †40, otca Jozefa †42 aj brata Adriána †17. Zostala na všetko úplne sama.

21.1.2017 sa stalo niečo, čo nečakal nikto. Behom pár sekúnd prišla teenagera Natálka o svojich rodičov a aj brata. Čakala ich doma, sama s nádejou, že sa čoskoro vrátia a život pôjde smelo ďalej. Že spoločnými silami precestujú svet, urobia kopu spomienok, že lásku ktorú mali budú zdieľať každým dňom viac a viac. No ako vieme, život dáva tvrdé  rany a uštedril ju aj Natálke a celej rodine. Žiadne oči neostali suché a každý dával vo štvrtok  posledné zbohom, ľudom, ktorí boli ešte pred časom vysmiatí, šťastní, plní entuziazmu a plánov do života. Dnes je všetko inak.

Natálke sa zmenil život o 180 stupňov, bohužiaľ nie v tom lepšom slova zmysle. Keď prišla o celú rodinu, na pospas osudu ostal aj dom, ktorý treba stále udržovať v chode. No ako vieme, 18 ročné dievča, ktoré ma ešte štúdium pred sebou, nemôže uživiť seba, svoju budúcnosť a dom. To proste nejde.

Viete, keď príde človek o rodičov s  prirastajúcimi rokmi a postupom času zistí, ako veľa toho ešte nepoznal a ako krásnemu bolo v ich náruči.  Natálka má okolo seba ľudí ktorí ju nesmierne milujú a pomôžu jej za každú cenu, no povážte sami, že ani zďaleka jej nenahradia to, čo smrť vzala.

My ako ľudia vieme byť veľmi ľudskí, preto nezahadzujme možnosť pomôcť. Núdza, v ktorej sa ocitla nastala nečakane a verte mi, že nik by ju nechcel zažiť. Svojim spôsobom to boli obyčajný ľudia, ktorí žili tak ako my a predsa ten plamienok zhasol skôr.

Teraz, prichádza to obdobie, kedy by sme mali každý natiahnuť pomocnú ruku, lebo nikdy nevieme čo môže osud priniesť do našich karát.  Natálka potrebuje život aspoň z polovice taký aký bol. Potrebuje plnohodnotné podmienky na bývanie a na to aby tomohla mať musí prísť pomoc. Okrem iného, je to veľmi šikovné dievča, ktoré študuje ťažkú školu, no žiaľ tento smer ktorým sa pred rokmi vybrala potrebuje viac ako stredoškolské vzdelanie.

Prosíme o pomoc a zároveň ďakujeme lebo vieme, že aj takéto skutky šľachtia ľudí.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?