Menu

Osamelá matka so synom prosí na živobytie

Trvanie výzvy: 1. marca 2017 - 23. decembra 2017

Cieľ výzvy

Cieľom výzvy je zlepšenie životnej situácie matky s dieťaťom, ktorá síce pracuje, ale môže si dovoliť iba veľmi skromné a nedostačujúce bývanie.

Príbeh

Osamelá matka so synom prosí na živobytie

Som matka dvoch detí a žijem už dlhší čas sama. Starám sa o jedenásťročného syna a snažím sa nájsť si nové finančne dostupné bývanie. Z nízkeho platu sanitárky mám problémy zabezpečiť základné potreby . Preto som nútená hľadať pochopenie u dobrých ľudí. Za akúkoľvek pomoc vopred zo srdca ďakujem.

Ako začať? Chcem Vás najskôr srdečne pozdraviť,či už ľudí v Nadácii a aj  ľudí, ktorí majú dobré srdiečko a ponúkli mi minulý rok finančnú pomoc prostredníctvom tejto nadácie Ľudia Ľuďom.

Moja situácia sa nezlepšila. Nepodarilosa mi zohnať lepšie bývanie. Stále bývam s 11 ročným synom Tomáškom v garsónke, ktorá patrí  môjmu zamestnávateľovi - nemocnici. Ten však   rieši v prvom rade situáciu v nemocnici a až potom bývanie svojich zamestnancov. Nemôžem si však pomôcť, lebo keby som nebola ticho,  nemala by som prácu.  Som odkázaná na túto garsónku. Mám tu problémy s elektrikou. Nemôžem naraz aj variť aj mať zapnutú chladničku. Bolo by treba vymeniť káble, ale to je drahé a nemocnica to odmietla. Je mi smutno,že som tak bezmocná a odkázaná na čakanie. Čakám na mestský sociálny byt, o ktorý som požiadala pred dvomi rokmi, no som až 26 v poradí. Je to na päť rokov čakania a neviem, či to dokážem, lebo situácia v mojom živote je zlá a mení sa každú chvíľu. Nemám nikoho, kto by mi pomohol. Môj malý plat mi nepostačuje ani na živobytie.

Som rada, že môžem mať ešte zverejnený môj príbeh na portáli "Ľudia Ľuďom" . Sem Vám môžem niečo napísať a hlavne sa poďakovať. Veľmi si cením týchto ľudí, čo chcú pomôcť a robia to nezištne a s dobrým úmyslom pomáhať tým, ktorí potrebujú pomoc.

            Budem Vám vďačná za príspevok na každú maličkosť - na oblečenie pre syna, na lieky, na krúžok, vybavenie kuchyne, pomôcky do školy, finančnú pomoc alebo radu, kde otvoriť dvere a poprosiť o nové bývanie, pretože syn miluje Nitru a tak mi zostáva tu zostať a aj ja sama som si tu už zvykla a Nitra je krásna.

Prosím, píšte mi na adresu :

adrianabokrosova@gmail.com alebo zavolajte na : 0902 624 796

Veľmi Vám ešte raz ďakujem - všetkým dobrým a súcitným ľuďom .

 

                                                                     Adriána Bokrosová


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?