Menu

Prosím pomôžte nám opraviť dom po požiari !!!

Trvanie výzvy: 12. júna 2017 - 31. decembra 2017

Cieľ výzvy

Cieľom výzvy je nákup materiálu na opravu domu, zaplatenie rekonštrukčných prác a všetkých nákladov súvisiacich s opravou domu, prípadne poplatkov súvisiacich s udalosťou. Nákup zariadenia a spotrebičov, oblečenia a zaplatenie letného tábora pre Lukáška, v čase keď bude škôlka cez prázdniny zavretá, aby som mohla chodiť do práce.

Autor výzvy

Príbeh

Prosím pomôžte nám opraviť dom po požiari !!!

Pri tragickom požiari nášho domu v Necpaloch dňa 8.6.2017 za ktorý náš ujo kruto zaplatil životom sme prišli aj o veľkú časť domu. Prosím pomôžte nám vrátiť sa doň čo najskôr.

Pracujem ako predavačka a som slobodná mamina 5 ročného Lukáška. Ocino je na dôchodku a po nie tak dávnej operácii srdca. Tiež prešli len dva mesiace od smrti mojej mamy a teraz nás postihla ďalšia krutá tragédia. Pri požiari nášho domu sme prišli skoro o všetko. Dom sme pred požiarom začali rekonštruovať a teraz je všetko preč. Snažíme sa z toho spamätať, ale je to veľmi ťažké. Za svoj život vďačíme ocinovi, ktorý nás v noci zobudil a pomohol nám vyjsť z horiaceho domu. Ujo už bohužiaľ také šťastie nemal. V dome nemôžeme bývať, kým ho nedáme do poriadku, čo by pri našom príjme trvalo veľmi veľmi dlho. Prosíme Vás preto, ak sa Vám dá, pomôžte nám, aby sme sa doň stihli nasťahovať ešte pred zimou. Za každú pomoc, aj tú najmenšiu, Vám budeme veľmi vďační...  

Aktualizácie

Ďakujeme ¦5. júl 2017

Aj s Vašou pomocou sa práce na obnove nášho domu už začali. Ďakujeme všetkým, ktorí ste pomohli a ďalej nám pomáhate, či už finančne, materiálne, alebo iným spôsobom. Ďakujeme aj za Vaše slová podpory. Veľmi si to vážime. Čaká nás ešte dlhá cesta, ale veríme, že aj s Vašou pomocou to pôjde ľahšie. Ešte raz veľká vďaka. 

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?