Menu

Majstrovstvá Európy juniorov vo voltíži 2012

Trvanie výzvy: 16. decembra 2011 - 1. augusta 2012

Cieľ výzvy

Organizácia dôstojných a nezabudnuteľných majstrovstiev Európy vo voltíži 2012

Autor výzvy

Dátum vzniku: 17.1.2001

IČO: 36 068 101

Ulica: Bulharská 80

Mesto: Bratislava

PSČ: 82104

Štát: Slovensko

Príbeh

Majstrovstvá Európy juniorov vo voltíži 2012

Po 13 rokoch je Slovensko organizátorom Majstrovstiev Európy juniorov vo voltíži, ktoré sa uskutočnia v auguste 2012. Nádherný šport na cválajúcom koni, kde sa snúbi gymnastická dokonalosť cvičencov s krásou konského športu. Pretekov sa zúčastnia juniori do 18 rokov. Pomôžte nám zorganizovať naozaj dôstojné Majstrovstvá Európy aby sme mohli byť hrdí na našu krajinu.

Voltíž obohacuje športovú scénu na Slovensku už takmer 55. rokov. Voltížne skupiny vystupovali najprv v rámci ukážok pri jazdeckých podujatiach, v 70-tych rokoch sa organizujú prvé Majstrovstvá Čiech, Slovenska a ČSSR. Od roku 1988 sa zúčastňuje slovenská reprezentácia i vrcholných európskych a svetových podujatí, posledných desať rokov patria naši reprezentanti medzi absolútnu svetovú špičku so ziskom 5 medailí v posledných 6 rokoch.
Aj vďaka tomuto trendu sa skupinka nadšencov spojila a vybojovali u Medzinárodnej jazdeckej federácie, v ťažkej konkurencii iných krajín, možnosť organizovať ME 2012.
Preteky sa konajú v prekrásnom jazdeckom areáli Rozálka v Pezinku v dňoch 1. - 5. Augusta 2012.

Aktualizácie

FEI Open European Vaulting Championships for Juniors 201213. júl 2012

FEI Open European Vaulting Championships for Juniors and CVI2* for children will be held from 1st to 5th August 2012 in the equestrian venue „Rozalka“ in the town of Pezinok. It is the first international vaulting championships organized in the new build venue, which belongs to the largest in the Central Europe. There will be a national show jumping competition at the same time and place. Our goal is to bring to the spectators as well as to competitors real feel of equestrian feast. We would like show you thrilling and exciting moments in both of the sports. To achieve as many spectators as it gets we decided to offer all TICKETS FOR FREE. Thank you our sponsors for this opportunity. We would like to use this opportunity to thank to the owner of the equestrian area „Rozalka“, the company IRI Agroforest, a.s. for their enthusiasm and great generosity shown by the support of the vaulting competition.

Ďalšie informácie

Web
www.vaulting.eu, www.rozalka.sk

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?