Menu

Potrebujeme pomoc

Trvanie výzvy: 4. augusta 2017 - 3. júla 2018

Cieľ výzvy

Splatit uver

Príbeh

Potrebujeme pomoc

Pomôžte zachrániť bývanie s chorou dcérkou

Ocitli sme sa v zložitej finančnej situácii a preto som sa rozhodla požiadať dobrých ľudí o pomoc. Pred desiatimi rokmi sme si zobrali hypotéku na prerábanie rodinného domu, no nezvládame ju splácať.

Ja sa starám o ťažko postihnutú dcérku, ktorá má 3 roky a od narodenia je to ležiace dieťa. Nevie jesť ústami, dávam jej striekačkami mixovanú stravu rovno do žalúdka cez PEG. Má problémy s dýchaním, vďaka tracheostomii sa jej lepšie dýcha. Vyžaduje 24 hod. starostivosť. Treba ju často odsávať, polohovať. Je veľmi náročné starať sa o postihnuté dieťa. Nemôžem si dovoliť zamestnať sa. Dcérke sa treba venovať, cvičiť s ňou, chodiť na rehabilitácie, do kúpeľov čo je finančne veľmi náročné. Na liečbu a zlepšenie kvality zdravia potrebujeme veľa peňazí a preto nezvládame splácať hypotéku.

Ja poberám rodičovský príspevok v sume 220 €. Manžel je zamestaný, no jeho minimálna mzda pokryje základné výdavky na domácnosť. Ak nebudeme platiť hypotéku hrozí nám exekúcia a tým pádom budú z nás bezdomovci. Čo si počneme na ulici s postihnutým dieťaťom? 

Prosím pomôžte nám. Každý mesiac potrebujem 680€ na zaplatenie hypotéky. Celkovo 19000€. 

Aktualizácie

PROSBA24. jan 2018

DOBRY DEN,OPAT VAS PROSIME O POMOC,NASA FINANCNA SITUACIA SA ZNOVU SKOMPLIKOVALA,PRISLI NAM NEDOPLATKY ZA ELEKTRIKU. BEZ POMOCI TO NEZVLADNEME                                               DAKUJEME

Podakovanie3. jan 2018

VELMI PEKNE DAKUJEME NADACII A DARCOM A V NOVOM ROKU 2018 PRAJEME VSETKO DOBRE.

PROSBA5. dec 2017

prosim pomozte nam prezit Vianoce

podakovanie16. nov 2017

prosime vas o pomoc,nie kazdy mesiac sa nam podari zaplatit celu ciastku,vacsinou meskame a banka vzdy posiela upomienky. dakujeme

podakovanie31. okt 2017

dakujeme darcom

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?