Menu

Pomoc pre rodinu vo veľkej núdzi

Trvanie výzvy: 29. augusta 2017 - 29. augusta 2018

Cieľ výzvy

Uvítali by sme finančnú pomoc , nakolko nemáme ani začo jest.To nehovorím o pomockach do školy pre 3 školopovinné deti.Moj dôchodok je 350eur a manželkina minimálna mzda je 380eur. Staráme sa o tri deti v stredoškolskom veku.Moj stav sa velmi rýchlo zhoršuje.Nevládzem sa pohybovat a zabezpečit rodinu. Peniaze použijeme na živobytie, zabezpečenie základných potrieb pre deti, lieky, náklady spojené s cestovaním k lekárom, oblečenie

Príbeh

Pomoc pre rodinu vo veľkej núdzi

Som otcomtu 9 tich detí, pri mojej stupnujúcej sa chorobe sa o posledné tri nezvládam starať. Z dôsledku choroby svalovej distrofie, ubúdanie svalstva.

Môj príbeh začal v roku 1982..ked som sa prvý krát oženil. S manželkou sme mali 3 deti ... o ktoré som sa v tom čase vzorne staral. Na svojich chorých rukách som deti nosieval do škôlky. Jedno na chrbát, druhé na zaviazané ruky .Toto trvalo do rozvodu po ôsmich rokoch sa manželstvo skončilo. Mne zostalo platiť výživné,a oči pre plač. Na kolko manželka si našla mladšieho, a mne nechala odkaz: Že aby som si nemyslel že by dokázala ako moja žena,zo žobrákom žiť celý život. Takto skončilo naše prvé manželstvo. V mojich 32 rokoch my zistili ochorenie: svalová dystrofia, skapulo-humero-peroneálna forma. Nakolko táto choroba je aj psychického charakteru a velmi rýchlo sa prehlbuje, moja choroba sa týmto urýchlila. 10 rokov som chodil po doktoroch, robili mi biopsie svalov, a zistovali ako táto choroba vznikla. Liečba tejto choroby je neučinná, nakolko choroba sa nedá zastaviť, iba spomaliť. Po 10tich rokoch som sa na inzeráte zoznámil z terajšou manželkou,ktorá mala z predchádzajúceho manželstva taktiež 3 deti. Počas 17tich rokov spolužitia sa nám narodili dalšie 3 deti. Moja choroba stále pretrváva,a pribúdajúcim vekom sa jej stav čoraz viac zhoršuje. Teraz som nútený používať francúzke barle a nemám žiadnu šancu nikde sa zamestnať, aj pretože mi to môj zdravotný stav nedovolí. A aj preto že v tejto spoločnosti takýmto chorým ludom ...nevychádzajú dostatočne v ústrety. Financie našej rodiny sú hlboko pod hranicou životného minima, preto hladám touto formou pomoc, od takých ludí ktorý chcú pomôct. Budem rád za každú pomoc. Ak by ste chceli kontakt,živý rozhovor: 0944 627 847.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?