Menu

Pomoc pre bývalú darkyňu krvi - Moniku Faškovú

Trvanie výzvy: 22. augusta 2017 - 30. septembra 2017

Cieľ výzvy

Cieľom výzvy je nazbierať financie potrebné na liečbu, rehabilitácie, na opravu auta, na zakúpenie pomôcok na rehabilitačné cvičenia, na vitamíny a aj pohonné hmoty na dochádzanie za doktormi a na rehabilitácie.

Autor výzvy

Príbeh

Pomoc pre bývalú darkyňu krvi - Moniku Faškovú

Obraciam sa na Vás o finančnú pomoc pre kamarátu Moniku (40).
Vždy pomáhala iným prostredníctvom darovania krvi, plazmy a trombocytov. Má za sebou úctihodných 98 odberov krvi. A teraz sa ocitla na druhej strane a sama potrebuje pomoc.


Pred piatimi rokmi zrazilo Moniku auto na prechode pre chodcov, následkom čoho musela podstúpiť niekoľko operácií kolena a hlavy. 
Pri poslednej operácií jej do hlavy zaviedli cystoperitoneálnu drenáž  (shunt), pretože mala vážne narušenú koordináciu pohybov, poruchu zorného poľa a poruchu reči. 
Stav sa zlepšuje aj pomocou cvičení a rehabilitácií. 
Ďalšie náklady na liečbu si už nedokáže financovať sama, dokonca sa jej pokazilo auto, na ktoré je odkázaná.

Vyzbierané financie by využila na rehabilitačné pomôcky na cvičenie, lieky, vitamíny, rehabilitácie, pohonné hmoty na dochádzanie za doktormi a na opravu auta. Najbližšie ide podstúpiť liečenie v Kováčovej na zlepšenie koordinácie. 

Monika je bezdetná a nemá manžela, ktorý by jej finančne pomohol. Žije s mamou, ktorá je dôchodkyňa s onkologických ochorením. Pomôžme im prosím, aby rodina predišla zadĺženiu. 

Ďakujem všetkým za pomoc, Monika si to zaslúži.


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?