Menu

Príďte si hodiť kockou!

Trvanie výzvy: 18. januára 2012 - 31. mája 2012

Cieľ výzvy

V našom meste je mnoho organizácií so skvelými nápadmi, ktoré majú chuť a nadšenie realizovať sa, ale nemajú na to prostriedky a práve Vy máte možnosť týmto spôsobom pomôcť k ich získaniu.

Autor výzvy

Dátum vzniku: 13.1.2012

IČO: 36121908

Ulica: Kniežaťa Pribinu 3

Mesto: Trenčín

PSČ: 91101

Štát: Slovensko

Príbeh

Príďte si hodiť kockou!

Šťastena a kocka hodená na Mierovom námestí v Trenčíne rozhodnú o tom, na akú dobrú vec v našom meste použijeme VAŠE dary. Druhý ročník tejto akcie organizujú Mladí filantropi Trenčianskej nadácie.

Predminulý rok sa nám podarila jedna úžasná aktivita priamo na Mierovom námestí v Trenčíne - živá hra Človiečik, nehnevaj sa! Výnimočnosť tejto hry spočívala v tom, že figúrky boli konkrétni ľudia, ktorí sa pohybovali po hracej ploche ako figúrky hry Človeče, nehnevaj sa. Boli to zástupcovia mimovládnych organizácií v Trenčíne, ktoré sa v hre uchádzali o peniaze pre svoju konkrétnu aktivitu.
Hra bola zábavná, vášnivá a plná neočakávaných humorných situácií. Svojou dynamikou strhla do diania aj náhodných okoloidúcich. Víťazom hry sa stalo divadlo Normálka. Za získaných 400 € zahrali divadelnú hru, čím potešili mnoho Trenčanov.
Trenčianska nadácia a Mladí filantropi chcú tento rok zorganizovať druhý ročník tejto úspešnej hry s cieľom každoročnej tradície. Máme nadšenie, máme priestor, máme čas a od Vás potrebujeme pomoc pri získaní finančnej ceny pre výherný tím. Hra bude zabávať nielen hrajúcich, ale aj prizerajúcich sa. Ak sa na ňu prídete pozrieť, ihneď zistíte, kto získa dar, na ktorý ste aj vy prispeli. O čase konania Vás budeme informovať na tejto stránke.
Trenčiansku nadáciu môžete poznať z viacerých akcií v našom meste, napríklad Otvor srdce, daruj knihu, Deň klaunov, Vianočný bazár. Nadácia podporuje už jedenásť rokov aktívne skupiny v Trenčianskom kraji.
Kto sú Mladí filantropi? Sme skupina študentov zo stredných a vysokých škôl v Trenčíne, ktorých zaujíma, čo sa v ich meste deje. Minulý rok ste nás mohli stretnúť na Trenčianskom Korze pri maľovaní graffiti na Mierovom námestí a v podchode na Hasičskej ulici.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?