Menu

Prosba o pomoc pre moje detičky

Trvanie výzvy: 20. novembra 2017 - 26. októbra 2018

Cieľ výzvy

Výstavba mini telocvične pre dve choré detičky. Darované peniaze využijeme na vybudovanie mini telocvične, každým jedným eurom budeme postupne dokupovať potrebný materiál, a pevne veríme, že sa nám podarí dokončiť potrebnú telocvičňu.

Príbeh

Prosba o pomoc pre moje detičky

Pomôžte nám prosím upraviť povalu na mini telocvičňu.

Zo srdca by sme chceli poprosiť o pomoc s realizáciou vybudovania mini telocvične pre naše dve detičky, ktoré potrebujú každý deň, cvičiť. Všetkým úprimne ďakujeme za poskytnutú pomoc.

Pomôžte nám prosím upraviť povalu na mini telocvičňu.

Zo srdca by sme chceli poprosiť o pomoc s realizáciou vybudovania mini telocvične pre naše dve detičky, ktoré potrebujú každý deň, cvičiť. Všetkým úprimne ďakujeme za poskytnutú pomoc.

Náš ťažký príbeh sa začal pred deviatimi rokmi keď sa nám z manželom narodnila dcérka Alžbetka. Mali sme z nej obrovsku radosť, no aj trápenie. Keďže po komplikáciach pri pôrode jej ostala pravá rúčka ochrnutá. Od vtedy sa začal aj náš boj z časom. Od tretieho dňa po narodení sme sa nezastavili čo sa týka cvičenia. 

Neustály kolotoč súkromných liečení nás už fyzicky, finančne aj psychicky vyčerpal. Už nevládzeme takto ďalej. Raz ročne už Alžbetka chodí sama na kúpeľnu liečbu čo tiež nie je vôbec ľahké, (je nám veľmi smutno celý mesiac sme od seba), je tam sice spolu s bratom Lukáškom lebo aj on musí cvičiť kvôli skolióze, ktorá sa mu neustále zhoršuje, už musí nosiť aj korzet. 

Vzhľadom k tomu, že máme obe naše detičky takto zdravotne postihnuté, potrebujeme všetko na dvaktár riešiť. Čo je finančné neúnosné. 

Bývame síce v starom domčeku, máme kuchyňu, detskú izbu kde sú teraz aj pomôcky na cvičenie (na hračky v nej už nie je miesto) a spálňu.  Na povale máme priestor kde by sme mohli postaviť izbu a jednu mini telocvičňu a tam by sme umiestnili pomôcky, ktoré sme aj vďaka Vám darcom zakúpili. 

Pomohli by sme tak efektívnejšie a jednorázovo na dlhé obdobie zabespečiť dvom detičkám každodenné cvičenie. Zužitkovali by sme tak všetko čo sme doteraz získali na drahých súkromných liečeniach. Všetko malo pre nás veľký význam a za to sme nesmierne vďačný všetkým čo nám pomohli.

Pomohol by nám aj stavebný materiál, kvádre, tehly, cement, lepidlo a pod., podlaha, polyuretanová prena, ktorá je potrebná na izoláciu strechy a drevený obklad na prekritie peny. Následne na to by sme tam mohli umiestniť všetké pomôcky, ktoré máme na cvičenie. Manžel úpravi robí všetko sám, keďže firmou by to bolo veľmi drahé. 

Všetkým zo srdca ďakujeme za prejavenú pomoc, finančú alebo materiálnu.

Z prestavbou sme už začali vďaka vám darcom, zakúpili sme materiál, ktorý je potrebný na začiatok, sklennú vatu a kvádre, lepidlo, penu. 

Aktualizácie

Poďakovanie21. dec 2017

Dobrý deň, dnes nám prišiel krásny darček od Vás pre Alžbetku a Lukáška, veľmi sa potešili a zo srdca ďakujú za krásnu a zaujímavú knižku. Hneď sa aj odfotili a posielame fotku. Z blížiacimi sviatka Vám chceme poželať krásne, pokojné a požehnané Vianočné sviatky, celému tímu Ľudia Ľuďom a taktiež aj všetkým darcom. Všetko dobré želáme Vám. 

S pozdravom Slovenská

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?