Menu

Pomoc pre moju dcérku Lauru

Trvanie výzvy: 28. decembra 2017 - 27. decembra 2018

Cieľ výzvy

Pomoc pre moju dcéru Lauru aby už bola zdravá a šťastná. Nevaldzeme už pokrývať všetky výdavky na cesty za lekármi, ktoré vyjdú mesačne až 300e plus lieky, rehabilitácie, hygienu, umelé mlieko, plienky a ďalšie veci pre deti. Preto budeme vďační za pomoc.

Príbeh

Pomoc pre moju dcérku Lauru

Žiadam o pomoc pre moju dcéru Lauru ktorá sa narodila v 27.tyzdni tehotenstva s váhou 830g. Žiadame pre ňu pomoc aby sme úspešne dokončili liečbu na onkológii a plus pokrývať náklady na cesty za lekármi lieky rehabilitácie a ostatné potrebné veci.

Sme 5clenna rodina. Byvame u mojich rodičov ktorý sú ťažko sluchovo postihnutý a tiež potrebujú našu pomoc.  Mame 3deti. Sandra 4roky Marko 2roky a Laura 16mesiacov. Najmladšia laura sa narodila akútnym cisárskym rezom kvôli odtoku plodovej vody. Stále nevieme prečo sa vypýtala na svet tak skoro keďže tehotenstvo prebiehalo v poriadku. Narodila sa v 27. Týždni tehotenstva.  Po narodení vazila 830g. 2mesiace stravila v nemocnici z toho 1mesiac bola v inkubátore. Každý týždeň sme za ňou chodili nosili jej mlieko, plienky a najviac sme sa tešili keď sme ju mohli vidieť. Aj keď len zvonka. Ale naša dcérka je bojovníčka a vydržala aby mohla byť s nami doma a robiť nám radost.  Po jej prepustení sa zacal kolotoč vyšetrení ďalších hospitalizacii a liekov. Neurológia, Pľúcne, Očné, Karidologia, rehabilitácie nosí dlahy na nohach a nakoniec onkológia kvôli Cievnym nádorom ktoré m jeden pri ľavom ocku a druhý má za očkom ktorý rastie dovnútra. Kvoli týmto nádorom je už liecena vyše 12mesiacov no liečba nepostupuje tak ako by mala tak sa predĺži o viac ako 6mesiacov. . Kontroly a vysetrenia absolvujeme pravidelné každý týždeň od začiatku júla a aj budu pokračovať ešte minimálne pol rok v Bratislave na DFNSP kramare na onkológii. Stále sú potrebné hospitalizacie, lieky. Od Januára chodíme  cvičiť do detského sukromneho  rehabilitacneho centra Natália v Hlohovci  Bobath metódu kvôli spomalenemu vývoju a oslabeným svalom. Cvičenia absolvujeme 3x týždenne. Predčasom Laure zistili  zúžené priedušky a kvôli tomu berie pravidelne rano a večer inhalacie a spreje. 2x sme boli hospitalizované  v nemocncici kvôli  zapalu priedusiek. Manzel je po operácii kolena od januára bol na PN no kvôli neúspešnemu zákroku ho budú operovať druhý krát . Nevladzeme už pokrývať všetky výdavky na cesty ktoré vyjdú mesačne až 400e plus umelé mlieko, plienky a ďalšie veci pre deti. Preto budeme vďační za pomoc. 

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?