Menu

Mladé dievča, ktoré chce študovať, Vás prosí o ...

Trvanie výzvy: 22. mája 2018 - 22. mája 2019

Cieľ výzvy

Cieľom tejto výzvy je zaplatiť všetko potrebné pre štúdium, a to hlavne internát, a cestovné a ešte ak výjde tak strava a rôzne dokumenty a pomôcky do školy.

Príbeh

Mladé dievča, ktoré chce študovať, Vás prosí o pomoc

Som mladá študentka a potrebujem finančnú pomoc pre študovanie. Keďže som z dediny tak potrebujem cestovať do školy a bývať na internáte. Prosím Vás preto o pomoc. Som z chudobnejšej rodiny a chcem mať aj ja šancu študovať. Samozrejme budem mať niečo z brigád, ale to mi nestačí.

   Som aktuálne absolventka strednej technickej školy. Veľmi ma zaujíma študovať vedu a techniku, a preto by som chcela ďalej študovať na vysokej technickej škole v Košiciach. Na túto vysokú školu som už prijatá a už sú rôzne poplatky. No štúdium na vysokých školách niečo stojí. Sú to nemalé peniaze. Je to aj o tom, že ja som dievča z dediny a potrebujem cestovať autobusmi a vlakmi, aby som sa tam mohla dostať. Samozrejme by som bývala na internáte, ktorý stojí tiež dosť peňazí. Viem, som mladá a samozrejme budem mať aj brigády cez leto a tak. Ale to mi nestačí na to, aby som to všetko zaplatila. K ubytovaniu (internáte), cestovnému budem potrebovať aj nejakú stravu a samozrejme dokumenty alebo iné pomôcky do školy. Budem veľmi rada ak ma podporíte. Chcem byť tiež dievča, ktoré chce študovať pre lepšiu budúcnoť. Prosím pomôžte mi s mojím snom. Všetkým, čo prispejú, patrí veľké ĎAKUJEM nech už to je akýkoľvek finančný príspevok.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?