Menu

Prosím, pomôžte nám s drahou operáciou v zahraničí

Trvanie výzvy: 7. júna 2018 - 7. júna 2019

Cieľ výzvy

Drahá operácia vo Viedni. Náklady s ňou spojené - cestovné, úhrada operácie

Autor výzvy

Príbeh

Prosím, pomôžte nám s drahou operáciou v zahraničí

Pomoc na operáciu v zahraničí

Dobrý deň, chcela by som osloviť v mene svojej dcérky Alžbetky všetkých darcov, ktorý by nám vedeli pomôcť. Dcérka Alžbetka ma od narodenia ochrnutú pravú ručku. Absolvovali sme už rôzne liečenia v súkromných cenetrách, tiež konzultovali stav z rôznimi lekármi, na Slovensku aj v Prahe. Doteraz nám operáciu neodporúčali dokonca varovali, že je to veľké riziko a na Slovenskú ju nijaky lekár nikdy nezoperuje. Ja ako matka sa nedokážem zmieriť s tým, že sa nedá nič robiť. 

Náhoda však chcela aby sme sa stretli z dievčatkom z rovnakou diagnózou, ktoré bolo už dva krát operované v súkromnej klinike vo Viedni. Výsledky u nej sú viditeľné o dosť lepšie ako u Alžbetky. Preto sme sa rozhodli už nepočúvať, že sa nedá nič robiť a chceli by sme skúsiť Alžbetke aj takto pomôcť. Veríme , že jej operácia výrazne zlepší zdravotný stav.

Keďže je to v zahraničí samozréjme náklady s tým spojené musíme hradiť. Po konzultácií z lekárom vo Viedni by potrebovala zatial dve operácie. Prvá operácia bude stáť 18000 eur, a tá druhá 10000 eur a ktomu ešte náklady na cestu je tam plánovných viacero kontrol čiže potrebujeme okolo 1000 eur.

Preto prosím veľmi o pomoc, čím skôr sa nám podarí dôjsť k tejto sume a uhradiť ju na účet klinike tým skôr ju môžu operovať. Vyššiu šancu mala keď bola mladšia ale to sme už zmeškali. Preto nechceme už dlhšie čakať.

Všetkým zo srdca za akúkoľvek pomoc zo srdca ďakujeme.

Aktualizácie

Úspešne zvládnuta druhá operácia15. júl 2019

Ďakujeme všetkým za každé jedno euro, ktoré nám pomohlo aj z druhou operáciou. Alžbetka úspešne zvládla oeráciu je veľmi statočná, zotavuje sa. Máme za sebou aj dve korntroli. Zatiaľ nosí dláhu na fixáciu zápästia a čaká nás ešte tretia kontrola. Veríme, že bude už všetko lepšie. Všetkým ešte raz zo srdca ďakujeme.

Musíme vyplatiť druhú operáciu23. apr 2019

Dobrý deň, do konca mája musíme vyplatiť druhú operáciu, chýba nám ešte 4000 EUR preto by sme chceli poprosiť veľmi o pomoc. Všetkým za každé jedno euro zo srdca ďakujeme. 

Tretia kontrola vo Viedni1. mar 2019

Dnes Alžbetka absolvovala tretiu kontrolu po operácii. Dopadla veľmi dobré. Teraz sa pripravujeme na druhú operáiu, ktorá by mala byť v júny. Jej cena je viac ako 10500 eur plus náklady na ubytovanie a cestu. Vaša pomoc pre nás predstavuje veľkú šancu na pokračovanie v snahe pomôcť Alžbetke. Všetkým zo srdca ďakujeme.

Ďalšia kontrola vo Viedni12. jan 2019

11.1. 2019 druhá kontrola vo Viedni dopadla veľmi dobré. Alžbetka už nemusí nosiť bandáž, pribudli nám ďalšie cviky.  Tretia kontrola naplánovaná v marci. Druhú operáciu by Alžbetka mala absolvovať v júni. Máme obrvskú radosť, všetkým čo nám pomohli zo srdca ĎAKUJEME. 

Kontrola po operácií21. dec 2018

Včera sme mali prvú kontrolu po operácií. Dopadla veľmi dobre, pokračujeme v cvičení pribudli nám aj nové cviky. Ďalšia kontrola naplánovaná na január. Všetkým VÁM PATRÍ NESMIERNA VĎAKA ZA POMOC a za to, že ste stále s nami. 

S nadchadzajúcimi sviatkami prajeme krásne VIANOČNÉ SVIATKY a všetko dobré v NOVOM ROKU 2019.

ĎAKUJEME!

Operácia29. nov 2018

Alžbetka má už operáciu za sebou, pevne veríme, že všetko bude v poriadku. Naša vďaká patrí všetkým, čo nám pomohli, povzbudením, dodali silu bojovať, všetkým za finančnú pomoc za každučké euro. Obrovské ĎAKUJEME. Naša cesta sa ešte nekončí, pred nami sú niekoľko kontrol vo Viedni a taktiež ďalšia operácia o 6 mesiacov. Preto aj naďalej prosíme ľudí z obrovským srdcom o pomoc. Bez Vás by sme to nedali. Ďakujeme.

Milí darcovia, prosíme pomôžte nám dať dokopy celú sumu na operáciu.12. nov 2018

Do konca týždňa by sme mali zaplatiť prvú operáciu 18000, zatiaľ máme 10174 eur, preto prosíme pomôžte nám zo zvyšnou sumou. Za každé euro zo srdca ďakujeme.

Termín operácie17. okt 2018

Termín prvej operácie máme 29.11.2018 chýba nám ešte veľmi veľa pričom uhradiť musíme v predstihu. Veľmi prosíme preto všetkých darcov o príleťtosť aby sme to stihli. Za čo veľmi ďakujeme.

Milí darcovia, prosíme pomôžte nám dať dokopy celú sumu na operáciu.24. sep 2018

Alžbetka nám teraz bola chora skončila na infuziách v nemocnici ale už je lepšie. Snažíme sa čím skôr nazbierať potrebné peniažky na operáciu no ešte veľmi veľa nám chýba preto prosíme o pomoc. Včetkým darcom za každé jedno euro ďakujeme. 

Poďakovanie26. jún 2018

Ďakujeme veľmi všetkým za pomoc. Každým eurom nám pomáhate realizovať potrebnú operáciu. Ďakujeme

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?