Menu

Pomoc pre Samka

Trvanie výzvy: 26. júna 2018 - 18. decembra 2018

Cieľ výzvy

pomoc s nákladmi na benzín, potravín a nákladmi domácnosti: elektrina/voda

Autor výzvy

Príbeh

Pomoc pre Samka

Pomoc pre onkologicky chorého synčeka

Volám sa Samko, mám 2 roky a vo februári tohto roku mi bola zistená zákerná choroba leukémia. Liečia ma v nemocnici na detskej onkológii, ktorá je 100 km od môjho domova. Liečba je náročná, dostávam chemoterapiu a iné lieky, často sa necítim dobre, vtedy bývam plačlivý a podráždený. Našťastie je so mnou v nemocnici moja mamina, ktorá ma nespúšťa z očí.

Mám doma aj bračeka, ktorý má 3 roky, stará sa zatiaľ o neho moja starká. Ocko musí zarábať peniažky, aby nás uživil, aj tak sú náklady príliš vysoké a peniažky ná chýbajú. Veľa stojí benzín a ocko nás nemôže navštevovať tak často ako by on chcel. Veľmi chýba aj mne a aj mamine. Prednedávnom sa nám však pokazilo auto, ocko mal nehodu, keď odchádzal z návštevy odo mňa, nedalo sa na ňom jazdiť. Aby mohol za nami chodiť, požičal si peniaze na iné staršie auto a nestíhame platiť za elektrinu, potraviny a benzín. Veľmi to trápi ocka aj mamku, nevedia ako ďalej. Okrem toho, že ich trápi moje zdravie a aby som sa vyliečil, ešte aj toto. 

Je to ťažká choroba, nemôžem chodiť von, ako iné deti, návštevy ocka aj brata mi veľmi pomáhajú, teším sa na nich. Prosíme dobrých ľudí, ak nám môžu pomôcť, budeme veľmi vďační. 

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?