Menu

Prosba o finančnú pomoc na kúpu elektrického skútra pre telesne postihnutých

Trvanie výzvy: 10. júla 2018 - 10. septembra 2018

Cieľ výzvy

Verím, že sa nájdu dobrí ľudia, ktorí mi pomôžu finančne s kúpou elektrického skútra a umožnia mi tak zažiť veľa krásnych chvíľ s mojim partnerom a dcérkou a skvalitnia život. Za akúkoľvek finančnú čiastku Vám zo srdca ďakujem.

Autor výzvy

Príbeh

Prosba o finančnú pomoc na kúpu elektrického skútra pre telesne postihnutých

Milí darcovia a ľudia s dobrým srdcom, touto cestou prosim o finančnú pomoc na kúpu elektrického skútra pre zdravotne posihnutých.

Volám sa Eva a mám 36 rokov. Narodila som sa v siedmom mesiaci tehotenstva a od narodenia mám detskú mozgovú obrnu. Pohybujem sa pomocou barli alebo invalidného vozíka, nakoľko mám zlú stabilitu. Nikdy som sa však svojmu handicapu nepoddala, práve naopak, naučila som sa vdaka nemu zdolavať prekážky v živote s pokorou a vážiť si aj maličkosti. Človek musi prijať, čo mu je dané a vidieť na tom hlavne pozitíva. Vďaka môjmu zdravotnému problemu som stretla veľa užasných ľudi,aj svojho partnera, ktorí mi ukazali, že vzdy je dôvod na úsmev a všetko sa da zdolať aj pri chôdzi s barlami či sedeni na invalidnom vozičku, keď sa človek nevzdava a nelutuje, preto ani nemám rada lútosť od ľudi...Snažim sa isť za svojimi snami,,,Mám úžasnú rodinu, ktorá ma vzdy podporovala a nikdy nedala pocitiť, že som "iná". Mojou veľkou výhrou v žívote a darom je moja 3 ročná dcérka, ktorú nadovšetko milujem. Radi spolu chodime von na prechadzky do prirody, na výlety. Dcérka sa veľmi rada bicykluje a aby som sa mohla s ňou ako iné maminy "bicyklovať" alebo za ňou "bežať" potrebujem elektrický skúter. Tá radosť v detských očkách bude nezaplatiteľňá. Nechcem sedieť doma len preto, že moje nohy za nou nestíhajú a aby chodil s nou len tatko. Svoj život sa snažím žiť s láskou a úsmevom, napriek tomu, že nie je jednoduchý. Brať ho podľa svojich možností celkom normálne ako zdraví ľudia. Kúpa elektrického skútra nie je lacná záležitosť. Mojím príjmom je len invalidný dôchodok. A keďze moje nohy ani kolesa invalidneho vozika na dcérkine tempo uz nestačia v exteriéri ako doteraz nakolko je uz staršia, chcela by som Vás touto cestou velmi pekne poprosiť o finančnú pomoc na kúpu elektrického skútra pre ľudí s postihnutím.  Poisťovňa na Slovensku ziaľ túto pomôcku neprepláca v žiadnej výške. Kúpu si nemôzem dovoliť z vlastných finančnyých prostriedkov, nakolko sa jedná o sumu 1390 eur.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?