Menu

Potrebujem okuliare pre svoju prácu

Trvanie výzvy: 19. júla 2018 - 30. septembra 2018

Cieľ výzvy

Získanie finančných prostriedkov na multifokálne okuliare - 3 v 1. Pracujem ako učiteľka a tak potrebujem veľa čítať, prípravy ako aj webovú stránku s učebnicou pre svojich žiakov robím na počítači a do diaľky tiež potrebujem.

Príbeh

Potrebujem okuliare pre svoju prácu

Prosím o pomoc v získaní peňazí na okuliare. Bez nich môžem prísť aj o tretiu prácu, ktorá mi ešte zostala a naozaj skončím na ulici.

Manžel zadlžoval našu rodinu, neustále hrozilo, že nám predajú strechu nad hlavou. Keď sa stupňovali aj násilnosti, podala som žiadosť o rozvod. Počas rozvodu som bývala v krízovom centre. Neskôr v ďalšom. Nemali právnika v ani jednom a tak som po rozvode skončila bez strechy nad hlavou. Napriek tomu, že pracujem viac ako dvadsaťpäť rokov a nikdy som nebola nezamestnaná, mám veľké finančné problémy. Dobehli ma ďalšie dlžoby, ktoré narobil bývalý manžel v manželstve a tak moja výplata stačí na plnenie si povinností voči dlžníkom. Prosím o pomoc získania finančných prostriedkov na okuliare. Hrozí mi strata zamestnania pre zhoršujúci sa zdravotný stav. Potrebujem asi 500 €. Na ľavom oku som tupozraká a pravé oko sa mi zhoršuje.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?