Menu

Pomoc pre rodinu s ťažkým životným osudom

Trvanie výzvy: 31. júla 2018 - 30. júla 2019

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Úhrada nákladov spojených s liečbou - lieky, zdravotnícke pomôcky, bežné výdavky domácnosti ako je nákup potravín a úhrada inkasa.

Príbeh

Pomoc pre rodinu s ťažkým životným osudom

Zdravý človek má tisíce prianí a chorý len jedno!

Dobrý deň,

chcela by som poprosiť dobrých ľudí, ktorým nie je ľahostajná pomoc tomu, kto to potrebuje. Jednou takou rodinou, ktorá prosí o pomoc sme aj my. Sme 5 členná rodina. Z toho ja (mama rodiny) mám vážne zdravotné problémy, trpím veľmi ťažkou depresiou (po strate môjho milovaného syna Šimonka), kardiovaskulárnym ochorením - fibrilácia predsieni - komorová extrasystólia. Môj životný partner má diabetes mellitus k tejto diagnóze sa pridružili epileptické záchvaty a pred mesiacom vďaka odbornej a rýchel lekárskej pomoci prežil masívny infarkt miokardu (bol to zázrak a sme vďační p. Bohu, že nám ho tu nechal). V dôsledku týchto ochorení prišiel partner o prácu a poberá len invalidný dôchodok vo výške 115,- €. Najstarší syn Lacko, trpí hypotyreózou s násladkami poškodenia srdca, obličiek a pečene, ďalšou diagnózou je u syna ťažký stupeň reumy. Syn užíva injekčne antireumatiká a 8 liekov denne. Reumatológa navštevuje v Košiciach čo je 115 kilometrov. Druhý syn Riško má taktiež hypotyreózu a stredne ťažký stupeň hypertenzie, denne užíva 4 lieky. Je ešte študentom, mometálne nastupuje do 3 ročníka v odbore kuchár čašník. Máme ešte jedného syna, ktorý sa volá Vilko 2 r. a tej je vďaka Bohu zdravý. 

Celá naša rodina žije z invalidného dôchodku a z rodičovského príspevku a prídavkov na 2 deti. Príjem máme veľmi nízky, preto som sa rozhodla podať túto výzvu a požiadať Vás o pomoc. Výdavky máme hlavne na liečebné náklady, cestovanie k lekárom, a bežné náklady spojené s chodom domácnosti. 

V minulosti som mala výzvu na poráli Ľudia Ľuďom s prosbou o pomoc pre syna Šimonka, ktorý bol zdravotne ťažko postihnutý. Synček v decembri 2017 zomrel, svoj boj o život prehral. Počas tejto výzvy mi pomohlo mnoho darcov ktorým zároveň ďakujem  a preto verím, že aj teraz mi dobrí a srdeční ľudia pomôžu v našej neľahkej situácii. 


Vopred ďakujem všetkým, ktorí pomôžu.

S úctou Eva Gáborová 


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?