Menu

Postavme Štrba naspäť na nohy!

Trvanie výzvy: 7. augusta 2018 - 7. augusta 2019

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Pomôžme Martinovi naspäť na nohy! Získané finančné prostriedky budú použité primárne na prevoz Martina z Maďarska na Slovensko a na úhradu operácie, prípadne budú využité na zdravotné pomôcky a režijné náklady Martinovej rodiny.

Príbeh

Postavme Štrba naspäť na nohy!

Pomoc rodine kamaráta v ťažkej situácii.

Náš výborný kamarát Martin, ktorý bol vždy ochotný, aj komukoľvek cudziemu, pomôcť, skočil veľmi nešťastne do vody v jazere Balaton a momentálne leží v nemocnici v Maďarsku. 

Pri tejto nešťastnej situácii si zlomil 2 stavce a porušil miechu, ktorá je podľa lekárov opuchnutá. Momentálne je v umelom spánku, napojený na umelé dýchanie a od krku dolu nehybný.

Jeho rodičia sa ho snažia dostať domov na Slovensko, bohužiaľ, náklady na prepravu zo zahraničia, sú pre bežnú slovenskú rodinu zdrvujúce. Pripoistenie na víkendový pobyt, bohužiaľ, uzavreté nemal. Absolvoval však už operáciu zlomených stavcov, ktorá je ešte drahšia ako samotná preprava a bude musieť byť jeho rodinou preplatená.

Ak sa nám aj podarí dostať Martina naspäť na Slovensko, budeme robiť všetko pre jeho návrat do bežného života, s čím súvisia ďalšie finančné náklady na zdravotné pomôcky, rehabilitácie, prevozy a nevypočítateľné množstvo ďaľších výdavkov.

Všetci jeho kamaráti sa snažíme jemu a jeho rodine byť maximálne nápomocní a týmto by sme aj ostatných, aj v prípade, že ho nepoznáte, chceli veľmi poprosiť o akúkoľvek pomoc a podporu, pre tohoto skvelého chalana a jeho rodinu.

V prípade finančnej pomoci, budú Vaše peňažné prostriedky pripísané priamo ma účet Martinovej maminy.

Za každú pomoc, podporu a modlitbu za Martinove uzdravenie Vám vopred ďakujem.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?