Menu

Pomoc pre Katku

Trvanie výzvy: 26. septembra 2018 - 25. septembra 2019

Cieľ výzvy

Rehabilitácie,pomôcky,cestovné,výživové doplnky

Autor výzvy

Príbeh

Pomoc pre Katku

Túžim vidieť Katku posadiť sa,vstať,pobehnúť ku ,mne a povedať MAMA LUBIM TA

Dobry den 

Obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc pri liečbe vážne chorej dcérky. Katka sa narodila predčastne a má viacero diagnoz. DMO,epilepsia,tracheostomia,krmená je do sondy v brušku. Má styri roky no je ležiaca. Po očkovaní v roku 2016 dostala epilepsiu,prestala mat reflexi,prestala sa smiať.Mala silne krče pri ktorych ju krčilo akoby ju bolelo bruško. Po nasadení liečby krče prestali.Pravidelne sme rehabilitavali a videli sme aj prvé pokroky.No po roku dostala zápal pluc,práve na liečeni a nestačili lieky,dostala sa do nemiocnice,kde ju dali do umelého spánku.Trvalo to jedenasť dní a potom mi povedali,že si malá neudýcha sama a že jej musia spraviť tracheostomiu.Ked ma zavolala lekárka podpísať súhlas s operáciou,nevládala som udržať pero.No na druhý den ju operovali,bála som sa ísť na nu pozrieť,následne jej zavádzali sondu do bruška,lebo zabudla papať cez ustočká. No už nechcem ani pomyslieť na to obdobie,už sú od vtedy dva roky a my sme dvojka,zvládame to spolu,snažíme sa,denne cičíme,je to dosť náročné,Katka mi nepovie či ju niečo boli,ale ked je štastna,to vidím na jej tváričke,ked sa usmeje.

Navstevujeme s Katkou rehabilitačné centra,Adeli,R1,veía cestujeme k lekárom a preto som sa na Vas obrátila s prosbou o pomoc,aby sme mohli dalej s Katkou rehabilitovať.

my splácame ešte rok hypoteku,ocko pracuje za minimálnu mzdu a ja poberam rodičovsky príspevok do 6 rokov. 

Dakujeme za každé euro a za každé pozdielanie našej vyzvy.

Aktualizácie

Nový rok3. jan 2019

Prajeme setko to naj v novom roku 2019

Veľmi pekne ďakujeme za pomoc. Tento rok sme začali na ATB so zápalom uška, ale veríme, že sa po lepší, musí sa??koncom januára nás čaká rehabilitačný pobyt v Adeli. Veríme, že hneď od januára začne Katka napredovať a robiť nám radosť. 

Dakujeme za omoc27. nov 2018

Dakujeme, vďaka Vám znovu rehabilitujeme. 

Ďalšie informácie

Facebook
Klára Karcelová

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?