Menu

Pomoc na lepší život

Trvanie výzvy: 17. novembra 2018 - 11. mája 2019

Cieľ výzvy

Pomoc doplatiť dôchodok

Príbeh

Pomoc na lepší životProsím o pomoc

Bol som obyčajný mladý človek ktorý mal mnoho snov a priani..tie sa mi začali plniť keď som si našiel priateľku a po roku s ňou aj tu najlepšiu správu že budeme mať syna.vsetko bolo super keď sa mi narodil syn bol to neopísateľný pocit.. keď som sa mal iba tešiť z našej rodinky prišla prvá rana od života problémy so štítnou žľazou ale povedal som si veď to nie je nič vážne.chodil som pravidelne na kontroli bral lieky.zobrali sme si s priatelkou uver z banky a kupili domček.som vyučený murár a tak som si ho začal sám prerábať..po čase som však musel na operáciu zo štítnou žľazou bolo to nutné aj to som bral v pohode veď o nič nejde..no po operácii prišla najhoršia správa v živote ZHUBNÝ NÁDOR.. začal sa boj skutočný boj,strach, beznádej, zlosť to všetko mnou lomcovalo..podstúpil som náročnú radiojodovu terapiu..no bojovať s chorobou je asi ľahšie ako dostať pomoc od štátu..môj invalidný dôchodok je vo výške 167€ to je plný dôchodok 75%invalidity..z toho mám vyžit 3clenna rodina.. partnerka pracuje a jej plat je ani nie minimalna mzda ale na východe Slovenska v malom meste to bohužiaľ tak funguje.. keď sa ozvala že chce viac dostala výpoveď no chvalabohu si hneď nasla prácu inú..syn návštevuje materskú školu a robí nám nesmiernu radosť.jedine čo nás trápi stále je platenie hypotéky keďže z nášho príjmu to nedokážeme... K tomu všetkému nam prišiel nedoplatok za plyn 465.49. V tejto neľahkej situácii nám pomáha aj dobrý anjel za čosme veľmi vďační s ich pomocou zaplatíme aspoň stravu v škôlke., plyn, elektrinu,vodu.

keď mi je lepšie idem na brigádu na stavbe v prachu a špine je to zle po poslednej brigáde sa to odrazílo aj na mojom zdraví našli mi zatiaľ nezhubný nádor na pečení.mam možnosť doplatiť si do dôchodku aby som mohol poberať normálny dôchodok no súmu 5000€ vám nik nepožičia a ja neviem ako ďalej..

 PRETO PROSÍM VŠETKÝCH DOBRÝCH ĽUDÍ. POMOC NIE PRE MŇA O MŇA NEJDE.PRE MÔJHO ÚŽASNÉHO SYNA..

PROSÍM Pomôžte..je to smutne keď štát dopustí že ľudia v núdzi musia bojovať nielen o život ale aj prežitie.


Aktualizácie

Pomoc na lepší život 15. aug 2020

Život nás skúša neustále no teraz o to viac..v čase koronakrizi to je o niečo horšie..ako mladá rodina sme si vzali úver pred 5 rokmi kúpili starý domček začali prerábať aj keď som ochorel rakovina sme spolu držíme spolu bojujeme ako sa dá..no teraz počas krizi keď nám mal stat pomôcť nepomohol..priateľka prišla o prácu robí momentálne už pracuje na dohodu mne sa podarilo doplatiť dôchodok no na vyjadrenie a zvýšenie čakám už polroka a dlh u známeho ktorý mi pomohol ho doplatiť neviem vrátiť banka nám vcase krizi zamietla žiadosť o odklad splátok a ktomu všetkému nášmu jedinému synovi ktorý nám dáva silu zistili problémy so srdcom jedná sa o atrioventrikularny blok 3stupna a ktomu aj alergiu na laktózu ..je to pre nás momentálne tak finančné náročné ze už nevieme ako ďalej..preto vás všetkých srdečne prosím z celého srdca o pomoc aby sme mali aspoň na stravu pre syna ktorý miluje mlieko  a jogurty no bezlaktozove sú ozaj pre nás drahé a aj na cestu ku kardiologovi ktorého navštevujeme teraz často ...veľká vďaka za pomoc

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?