Menu

Podporte o.z. elledanse, podporíte kultúru a revitalizáciu prostredia

Trvanie výzvy: 31. mája 2012 - 30. apríla 2013

Cieľ výzvy

Podporte občianske združenie elledanse, podporíte tak kultúru mimo centra mesta a revitalizáciu okolia trhoviska Miletičova.

Príbeh

Podporte o.z. elledanse, podporíte kultúru a revitalizáciu prostredia

elledanse Vám prináša: tanec a divadlo pre deti a dospelých, kultúru mimo centra mesta, revitalizáciu prostredia. elledanse potrebuje: vašu podporu. Ďakujeme.

Sme občianske združenie elledanse so sídlom na Miletičovej ulici v Bratislave a prevádzkujeme Divadlo elledanse, Tanečnú školu elledanse a priestor otvorený pre umelcov open-space. Zakladateľkou a štatutárnym zástupcom je choreografka Mgr. art. Šárka Ondrišová. *viac na www.elledanse.sk

Nie sme len umeleckým centrom, ale aj miestom, kde si obyvatelia Ružinova či blízkeho Nového mesta môžu dať dobrú kávu, prečítať časopisy o tanečnom umení, zacvičiť si, zatancovať, stráviť príjemný večer v divadle či dať deti do letných tanečných táborov. Svojimi aktivitami zároveň rekultivujeme prostredie v okolí. Sídlime v tesnej blízkosti trhoviska Miletičova v objekte bývalého bitúnku, ktorý sme zrekonštruovali na fungujúce divadlo a tanečnú školu. Za našu devízu považujeme i skutočnosť, že sme jedným z mála divadiel mimo centra mesta. Prinášame tak kultúru tam, kam patrí, do miest, kde ľudia reálne žijú.

Bývate v Ružinove, na Nivách či v Novom meste? Ste naši susedia? Radi by ste si v príjemný jesenný večer zašli pešo do divadla? Potešilo by Vás keby ste mohli prísť aj s deťmi? Alebo bývate v úplne inej časti a radi vidíte, keď Bratislava žije kultúrou?

My by sme Vám to aj v novej divadelnej sezóne od septembra 2012 veľmi radi umožnili. Chceli by sme Vám ponúknuť kvalitný a pestrý program plný tanca, divadla, hudby, výtvarného umenia a neposlednom rade programu pre deti.

Na jeseň 2012 pre Vás okrem iného pripravujeme nasledovné aktivity, ktoré by sme potrebovali dofinancovať i s vašou pomocou:
-hosťovanie medzinárodného divadelného štúdia Farma v jeskyni, ktoré založil slovenský režisér Viliam Dočolomanský (6000€)
-koncert významného hudobníka a skladateľ Oskara Rózsu – HRANA, pocta Marekovi Brezovskému (3000€)
-premiéru hudobno-tanečného predstavenia zameraného na prepojenie živej hudby, dizajnu a tanca „Škára II“ (3000€)
-premiéru hudobno-činoherného predstavenia režiséra, dramatika Viliama Klimáčka z GUnaGU Bubliny v betóne (5000€)
-súčasnú operu z autorskej dielne Viliama Klimáčka Alica v pekle (5000€)
-premiéru detského činoherno-bábkového predstavenia „Prázdniny v ríši rozprávok“ (1000€)
-bezplatné workshopy „Tanečné soboty na trhu“ pre verejnosť – 18 workshopov zameraných na jazz dance, balet, súčasný tanec, muzikál, jógu, pilates a zumbu (1000€)
-výstavu tanečných fotiek skvelého fotografa Nora Knapa (2000€)
-a veľa iného.

Ďakujeme.
Tím elledanse

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?