Menu

Pomoc pre Mirka

Trvanie výzvy: 21. januára 2019 - 31. decembra 2019

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Cielom vyzvy, je vyzbierat fin.prostriedky ,na kvalitnejšiu liečbu, a rehabilitačne cvičenia, ako aj na preplacanie liekov pre MIRKA.

Autor výzvy

Dátum vzniku: 15.12.2015

IČO: 50 103 750

Ulica: Letná ulica 27

Mesto: Košice

PSČ: 04001

Štát: Slovensko

Príbeh

Pomoc pre Mirka

So suhlasom mamky Dana Ondašova, robi OZ CHARITA TOUR www.charitatour.sk fin.zbierku na pomoc pre jej syna MIRKA. A to aj formou vyzvy, na stranke Ludia Ludom.

MIRKO je 12 roč.DOWNIK, ktory bol ešte pred rokom,  zdravy chlapec.  -Mirko nerozprava, a jeho jedinym dorozumievacim kontaktom, je jeho sluch. Casto u neho dochadza ku kolapsom. Mirko  po ročnej hospitalizacii na ARE ,je už v domacom liečeni, kde sa o neho stara jeho mamka. V minulom roku, sa na stranke OZ CHARITA TOUR, robila zbierka, na doplatok za rehabilitačny kočik, ktoreho hodnota bola viac ako 3000 eur. no doplatok bol 1500 eur. a uhradit ho musela MIRKOVA mamka. Aj ked sa jeho mamka snaži zabezpečit všetko čo MIRKO potrebuje, z financovanim nakladnej liečby jej syna potrebuje pomôct. Preto sa obraciame sprosbou, o fin. prispevok aj touto cestou. Verim, že sa najde aspon zopar darcov, ktori budu ochotny prispiet, aj ked len malou sumou.  za vaš zaujem pomôct, vam vopred DAKUJEM.    

Ďalšie informácie

Facebook
OZ CHARITA TOUR

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?