Menu

Delfíny pre Ondrejka a Sárku

Trvanie výzvy: 10. apríla 2019 - 30. septembra 2019

Cieľ výzvy

Prosíme o pomoc pri financovaní delfinoterapie v delfináriu Oskar v mestečku Truskavets na Ukrajine.

Príbeh

Delfíny pre Ondrejka a Sárku

Ahojte, voláme sa Sárka a Ondrík, sme dvojičky a obaja by sme chceli byť, ako zdravé deti. Žiaľ ručičky a nožičky nás nechcú počúvať.

Už od prvej chvíle na tomto svete sme museli bojovať o svoj život. Prvé 2 týždne sme boli v inkubátore napojení na umelé dýchanie a neskôr na podporný kyslík. Potom sme absolvovali množstvo vyšetrení,pri ktorých nám stanovili predbežné diagnózy. Cysty na mozgu a krvácanie domozgu, apnoické pauzy, rozšírené mozgové komory a retinopatiu. Po príchode domov sa nám pridružili ďalšie zdravotné ťažkosti, silné koliky, reflux a dráždivosť.

Tatko a mamička robia čo vládzu, ale sami na to už  nestačia, preto by sme Vás chceli poprosiť o vašu pomoc. Mamička nám venuje všetok svoj čas. Chodí s nami ku koníkom, plávať, cvičiť, veľa sa s nami hrá a pomáha nám, ako vie, aby nás tie naše neposlušné telíčka počúvali. Tatko musí chodiť do práce, aby nám zabezpečil všetko čo potrebujeme. Tak sa aj my s Ondríkom snažíme, ako len vieme, aby sme si plnili naše sny a mohli byť aspoň trošku sebestační.

Preto by sme chceli vyskúšať delfinoterapiu v mestečku Truskavets, ktoré sa nachádza vregióne Ľvov na Ukrajine. 

Delfinárium Oskar je medzinárodne uznávané a liečba delfínmi je jedným z najviac netradičných liečebných postupov založená na komunikácii ľudí s delfínmi. Pomáhajú stabilizovať psycho-emocionálny stav človeka, psychický stres, rozvíjať reč u detí. Cvičenia a pobyt s delfínmi pomáhajú zvyšovať sebavedomie, rozvíjajú komunikačné zručnosti.
Preto by sme chceli aj my s Ondríkom túto netradičnú metódu vyskúšať, aby nás posunula o krok vpred za našim vytúženým cieľom a to byť sebestačný a viesť plnohodnotný život.

Chceme Vás veľmi pekne poprosiť o vašu pomoc pri financovaní delfinoterapie  do ktorej vkladáme veľké nádeje.    Veď každý rodič chce pre svoje dieťa len to najlepšie no niekedy na to potrebuje aj pomoc iných. 

 Srdečná vďaka Sárka a Ondrík.


Ďalšie informácie

Facebook
Ondrej a Sára, o.z.

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?