Menu

Pomoc pre Šimonka

Trvanie výzvy: 15. mája 2019 - 31. decembra 2019

Cieľ výzvy

Cieľom výzviy je vyzbierať peniaze na rehabilitačný pobyt v Adeli Centre v Piešťanoch

Autor výzvy

Príbeh

Pomoc pre Šimonka

Milí darcovia,obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc pri financovaní rehabilitačného pobytu v Adeli Medical Centre v Piešťanoch.

10.06.2019 to budú dva roky,kedy som sa stala mamou vytúženého dieťatka.Narodil sa nám chlapček Šimon,ktorého som si po dvoch nevydarených tehotenstvách vymodlila.Napriek všetkým  pravidelným kontrolám a mojim dosledným  a opatrným správanim,sa Šimonko narodil tri mesiace predčasne.Naštartovalo to doslova boj o život.Vážil 660g a meral 29 cm.

Lekári boli vo vyjadreniach veľmi opatrní a skúpi,kedže Šimonkov štart do života mal od začiatku komplikácie(2 mesiace bol na pľúcnej ventilácii,krvácanie do mozgu,krče,soporózny stav,krmenie sondou)V nemocnici sme zostali dlhé 4 mesiace.Nemocnica striedala nemocnicu,keď sme po operácii srdiečka (uzáver PDA klipom)absolvovali operáciu oči(ROP)A ďalšie týždne strávene v nemocnici.

Napriek snahe,ktorú s ochotou a láskou pre Šimonka vynakladáme(cvičenie Vojtovou metódou,Bobathovou metódou,kúpanie v sobraneckej kúpeľskej vode,akupunktúra,svietenie biolampou,skúšame všetko)pokroky nie su viditeľné.Šimonko neudrží hlavičku,nepretoči sa do inej polohy,nie je ho počuť keď plače,kedže mu pri intubácii poškodili hlasivku.

Preto sa na Vás obraciam s prosbou o pomoc,ktorá by nám umožnila so Šimonkom pobyt v Adeli. Verím,dúfam a urobím všetko preto,aby sa nám to podarilo a zlepšilo a uľahčilo to súčasný stav nášho bojovníka Šimonka 

Za nás rodičov a za Šimonka úprimne ďakujeme 

mama Gabika

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?