Menu

SAJFA: Podporte ma a ja za vás zabehnem tohtoročných 21km pre deti!

Trvanie výzvy: 27. augusta 2012 - 9. septembra 2012

Cieľ výzvy

Vyzbieram 1000€ pre Linku detskej istoty a za to za vás všetkých rád odbehnem 21km pre deti!

Príbeh

SAJFA: Podporte ma a ja za vás zabehnem tohtoročných 21km pre deti!

Aktívne behám už niekoľko rokov a som rád, že prostredníctvom tejto aktivity môžem poskytnúť mladým ľuďom príklad ako zmysluplne tráviť voľný čas a zároveň pomôcť dobrej veci ako je to i v prípade 21km pre deti. Nevynechal som ani jeden ročník tohto charitatívneho podujatia.

Behám rád a behám veľa. Charitatívneho behu 21km pre deti sa zúčastňujem od jeho začiatku, od roku 2009. Preto, keď ma Linka detskej istoty pri SV UNICEF oslovila s ponukou propagácie tohto projektu, nezaváhal som ani chvíľku a súhlasil som. Veď tohtoročného behu som sa plánoval zúčastniť aj tak:-) a získať navyše za to peniaze pre Linku..... čo viac si človek môže priať!? Rád pomôžem tam, kde to potrebujú a ešte radšej deťom.

Mojou súperkou v zbierkovaní (fundraisingu) sa stala Lenka Šóošová. Je to čerstvá mamička, ale aj veľká športovkyňa. Denno-denne navštevuje posiľňovňu. Je to žena, preto by nebolo fér, aby som ju zdolával v športových výkonoch. Ale na zbierkovanie si trúfam a porazím ju rád. Hlavne keď viem, že tento druh víťazstva je o dvojnásobne dobrom pocite. Preto pomáhajte a podporte Linku detskej istoty prostredníctvom mňa svojimi príspevkami! Ja za to zabehnem aj za vás tohtoročných 21km pre deti a to 9. septembra o 10 hodine na Partizánskej lúke.

Poznámka: Všetky vaše príspevky idú priamo na účet LInky detskkej istoty!!!!!!!

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?