Menu

Prosba o finančnú pomoc na rekonštrukciu a ...

Trvanie výzvy: 29. mája 2019 - 30. júna 2019

Cieľ výzvy

Vyzbieranie finančného príspevku na rekonštrukciu a zariadenie bytu so spotrebičmi.

Autor výzvy

Príbeh

Prosba o finančnú pomoc na rekonštrukciu a zariadenie vyhoreného bytu 3-člennej rodiny

Finančný príspevok na rekonštrukciu a zariadenie bytu so spotrebičmi po masívnom požiari.

Za nešťastných okolností vyhorel 2-izbový byt v RD, ktorý mala v prenájme 3-členná rodina s 5-ročným chlapcom s autizmom. V požiari zhoreli všetky osobné veci rodiny, zariadenie bytu a poškodená bola sčasti aj samotná stavba. Prosíme o finančnú pomoc na rekonštrukciu a zariadenie, nakoľko poisťovňa prepláca majiteľom domu len opravu hrubej stavby v neurčenej výške. Finančné prostriedky rodina použije primárne na zariadenie bytu vrátane spotrebičov, aby priestor uviedli do pôvodného stavu. S ohľadom na chlapcove potreby vyplývajúce z jeho diagnózy je rodina odkázaná na jediný príjem. 

Vzhľadom na chlapcov posttraumatický šok a diagnózu chcú rodičia z terapeutických dôvodov zaobstarať čo najviac vecí zodpovedajúcim pôvodnému zariadeniu. 

Okrem finančnej pomoci je možné rodine pomôcť aj darovaním, alebo za symbolickú sumu odpredaním funkčných veľkých spotrebičov: práčka, chladnička, el. sporák s rúrou, umývačka riadu (všetko spotrebiče štandardných rozmerov). Za akúkoľvek pomoc budeme vďační.

https://www.bratislavskenoviny.sk/aktuality/devin/54701-hasici-zasahuju-pri-poziari-rodinneho-domu-v-devine


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?