Menu

TOP prevencia závislosti na školách

Trvanie výzvy: 6. júna 2019 - 30. septembra 2019

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Cieľ tejto výzvy je zabezpečenie financií na náklady (cestovné, strava, ubytovanie, ...), ktoré sú pri cestách na školy, do detských domovov a pod v rámci protidrogovej prevencie.

Autor výzvy

Dátum vzniku: 5.2.2015

IČO: 42426031

Ulica: Hviezdna 25

Mesto: Bratislava

PSČ: 82106

Štát: Slovensko

Príbeh

TOP prevencia závislosti na školách

Šírime skutočné informácie o tom aké je to, byť závislým, o tom čo závislosť je, ako ľahko jej možno prepadnúť a o dôsledkoch závislosti na samotného závislého, ale aj jeho okolia. Aktívne sa už 7 rok angažujeme v procese prevencie, organizujeme besedy na školách, detských domovoch, ale aj besedy pre verejnosť.

Tieto besedy robí Samuel Bogár, ktorý je na dnešný deň TOP v rámci protidrogovej prevencie na Slovensku a toto sú slová stoviek detí a riaditeľov škôl, ktorých odozvy si môžete pozrieť buď na facebooku NEzávislosti (v komentároch pod foto), alebo na stránke.

Samo v poslednom čase ťahal NEzávislosť podľa možnosti sám, no na dnešný deň hrozí tejto organizácií koniec z toho dôvodu, že Samovi sa narodil synček a to znamená, že financie ktoré zarobí, tak už nemôže ďalej dávať na cestovanie po školách a robenie osvety. Ak ste ochotní podporiť tento projekt, ktorého by bola naozaj škoda z toho dôvodu, že Samo je špičkový expert a deti ho naozaj počúvajú, tak budeme vďační za každé jedno euro.
NEzávislosť nájdete aj na instagrame @nezavislost budeme radi ak nás budete sledovať.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?