Menu

TOP prevencia závislosti na školách

Trvanie výzvy: 6. júna 2019 - 30. septembra 2019

Cieľ výzvy

Cieľ tejto výzvy je zabezpečenie financií na náklady (cestovné, strava, ubytovanie, ...), ktoré sú pri cestách na školy, do detských domovov a pod v rámci protidrogovej prevencie.

Autor výzvy

Dátum vzniku: 5.2.2015

IČO: 42426031

Ulica: Hviezdna 25

Mesto: Bratislava

PSČ: 82106

Štát: Slovensko

Príbeh

TOP prevencia závislosti na školách

Šírime skutočné informácie o tom aké je to, byť závislým, o tom čo závislosť je, ako ľahko jej možno prepadnúť a o dôsledkoch závislosti na samotného závislého, ale aj jeho okolia. Aktívne sa už 7 rok angažujeme v procese prevencie, organizujeme besedy na školách, detských domovoch, ale aj besedy pre verejnosť.

Tieto besedy robí Samuel Bogár, ktorý je na dnešný deň TOP v rámci protidrogovej prevencie na Slovensku a toto sú slová stoviek detí a riaditeľov škôl, ktorých odozvy si môžete pozrieť buď na facebooku NEzávislosti (v komentároch pod foto), alebo na stránke.

Samo v poslednom čase ťahal NEzávislosť podľa možnosti sám, no na dnešný deň hrozí tejto organizácií koniec z toho dôvodu, že Samovi sa narodil synček a to znamená, že financie ktoré zarobí, tak už nemôže ďalej dávať na cestovanie po školách a robenie osvety. Ak ste ochotní podporiť tento projekt, ktorého by bola naozaj škoda z toho dôvodu, že Samo je špičkový expert a deti ho naozaj počúvajú, tak budeme vďační za každé jedno euro.
NEzávislosť nájdete aj na instagrame @nezavislost budeme radi ak nás budete sledovať.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?