Menu

Skúška života

Trvanie výzvy: 18. júna 2019 - 31. júla 2019

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Operácia/liečenie mimo SK

Autor výzvy

Príbeh

Skúška života

Ahojte kamaráti, kamaráti kamarátov

Životné skúšky prichádzajú postupne a mnoho krát nečakane v rôznych podobách, a možno i v úrovniach, o ktorých sa nám často ani nesníva. Viem, že každý z Vás má cestu životom ochutenú skúškami, ktoré sú ťažké s príchuťou trpkosti aj bolesti... Vždy na konci každej zdolanej skúšky sa obhliadneme a zistíme, prečo skúška prišla...

Niekedy nám skúšky prevrátia život naruby a zistíme, že každé ráno keď sa zobudíme je zázrakom, a s vďačnosťou v srdci vítame ďalší deň, ktorý nám bol dopriaty.

Pred časom mi diagnostikovali nádor v hlave, ktorý sa rozhodol sadnúť si na miesto, kde na Slovensku ľudské oko ešte nehľadelo.

Jedná sa o raritu, ktorá mi obrástla vo veľkosti 4cm hlavnú cievu do mozgu a nervové cesty.

Verdikt nemožnosti operácie na SK je vyslovený!

Podarilo sa mi s pomocou ľudí, ktorí si prešli niečím podobným, nakontaktovať sa na kliniku mimo SK, ktorá by sa do toho možno pustila i napriek netradičnosti a náročnosti. Jedná sa o súkromnú kliniku, kde je nevyhnutné pred akoukoľvek operáciou či liečbou zložiť kauciu (zatiaľ mám len všeobecnú informáciu v prípade operácie kaucia 70000Eur).

9.7.2019 mám konzultáciu na spomínanej klinike, kde mi naznačili možnosť riešenia, a kde by som sa mala dozvedieť ďalšie kroky.

Rada by som za svoj život zabojovala, túto skúšku zdolala, a v neposlednom rade sprevádzala svoju 4 ročnú dcérku cestou životom.

Touto cestou chcem poprosiť všetkých, aby pri tejto informácii nešírili davové zúfalstvo, ale davovú nádej, lebo sme tu zatiaľ všetci a čaká nás ešte veľa životných príbehov...

Za akýkoľvek príspevok Vám budem vďačná

Lenka Švrčková


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?