Menu

Pomoc rodine v kritickom stave

Trvanie výzvy: 24. júna 2019 - 24. júna 2020

Cieľ výzvy

Cieľom výzvy je možnosť zabezpečenia základných životných potrieb najmä pre naše deti v ťažkej situácii. Všetky peniaze budú použité na zabezpečenie základných životných potrieb, nájomné, elektrika, voda a poplatky s domom, poprípade nejaký materiál na opravu domu.

Autor výzvy

Príbeh

Pomoc rodine v kritickom stave

Sme rodina s piatimi deťmi, z toho tri vážnejšie choré. Naše finančné prostriedky sa veľmi zmenili a tým sa aj nás život zmenil k ťažšiemu.

Dobrý deň prajem.

Prosíme moc o veľkú pomoc. Máme doma 5 malých detí. Jedna má silnú ASTMU, dostala inhalácie na domáce liečenie, ďalšia má silnú dyslexiu, mutizmus 94%, nefrologické problémy, psychické, ďalšie dieťa má problemy s nožičkami (z toho sú 2 integrované). Majitelia domu nás okradli o 9000eur (čo sme im splácali dom) a nechceli ho prepísať na nás, tak sme sa museli súrne a narýchlo presťahovať. Zostalo tam aj veľa osobných vecí a drevo na kúrenie (lebo sa to nezmestilo do auta). Jediný dom, na ktorý sme mali, je na splátky a bol v dezolátnom stave. Museli sme na novo elektrinu urobiť, sekať, zatierať, murovať, malovať, okná atď. Vyšlo nás to veľa aj so sťahovaním. Ešte nemáme urobenú úplne kúpeľňu, strechu (prší nám do domu) a záhradu. Navyše bývame v maďarsky hovoriacej časti, kde sa ťažko hľadá práca a deti dochádzajú do školy autobusom. Dom splácame mesačne po 364 eur + elektrika + voda + internet + strava + hygiena + skolske potreby + cestovné + teplo + zumpa. Ja som na rodičovskom príspevku a manžel je nezamestnaný. Intenzívne si hľadá prácu, ale prisťahovali sme sa do maďarsky hovoriacej časti a práca sa mu vzhľadom na to, že Maďarčinu neovláda hľadá veľmi ťažko.

Veľmi pomôže aj materiálna pomoc.

Za každú pomoc sme veľmi vďační.Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?