Menu

Pomôžme Timkovi von z autizmu

Trvanie výzvy: 9. októbra 2019 - 1. januára 2020

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Pretože naše zdravotníctvo nehradí liečbu ktorá podľa nás a výsledkov funguje musíme si pomáhať sami a s Vašou podporou. Štát sme odbremenili od veľkých výdavkom na neefektívnu liečbu a za odmenu sme dostali nič. To nevadí za odmenu my máme viditeľný pokrok a šťastné - spokojné dieťa. Momentálne sú naše výdavky na výživovú diagnózu a poradenstvo, väčšinu rozborov krvi platíme ako samoplatci, vitamínové doplnky, terapeutické cvičenia a dopravu za rok cca:3 500€ a keď sa pridá delfínoterapia 2x za rok bude to 6 500€ za rok. Peniažky by sme použili na delfinoterapiu ktorú máme vybavenú od 4.12 - 14.12.2019. Je to na Ukrajine cena 1/2 hodiny s delfínom je 110€ + 2€ masáž x 10 dní. Potom ubytovanie 180€ a doprava 100€. Spolu 1400€.

Príbeh

Pomôžme Timkovi von z autizmu

Ahojte, náš syn má poruchu autistického spektra. Je to 4 ročný chlapec vo svojom svete z ktorého sa ho snažíme dostať von rôznymi metódami a ďalšia z nich je delfinoterapia. Chceli by sme poprosiť o pomoc pri financovaní tejto terapie. Ďakujeme.


Čo robíme pre Timka:

Opustili sme od metódy pomoci "našich vyštudovaných odborníkov" a začali sme hľadať metódy ktoré sú zmysluplné pre dieťa aj nás.
Medicína momentálne nie je a nechce byť schopná adekvátne reagovať. Preto jediný a najlepší odborníci sú ľudia ktorí majú takéto deti a vymysleli rôzne metódy a postupy ktoré fungujú. Vďaka Bohu za nich. Vďaka nim sa stáva život s špeciálnymi deťmi omnoho ľahší a optimistickejší.

Takže čo robíme:

Son-rise program® je program domáceho vzdelávania detí a dospelých s autizmom. Je založený na tom, že láska a hlboký rešpekt k človeku je ten najdôležitejší faktor ovplyvňujúci motiváciu dieťaťa k učeniu.

Gaps dieta Gaps je skratka pre diétu, alebo ak to nechceme priamo nazývať diétou, môžeme len povedať špeciálny spôsob stravovania. V angličtine skratka gaps doslova znamená GUT and Psychology SYNDROME, čo pri preklade popisuje to, že naša črevná flóra, teda baktérie ktoré máme v črevách, má obrovský vplyv na stav našej psychiky a môže priamo alebo nepriamo ovplyvňovať náš celkový zdravotný stav. V praxi to teda znamená, že stav nášho zažívacieho systému je v podstate kľúčovým bodom nášho zdravia.

Vitamínové doplnky. Nadstavenie organizmu dieťaťa na správne fungovanie. Odstránenie nežiaducich kovov, vírusov a toxínov z tela a následná detoxikácia.
Timko má ťažké kovy v tele hliník a olovo a rôzne vírusy. Dali sme mu vyšetriť 50 vyšetrení z ktorých sme museli väčšiu polovicu zaplatiť aby sme sa dostali k výsledkom. Ďalej sme dávali vyšetriť analýzu prvkov z vlasou. Momentálne syn užíva 18 výživových doplnkov na nadstavenie organizmu a začíname detoxikáciu tela odstraňovanie ťažkých kovov vírusov z tela. Momentálne už vidíme veľké pokroky v jeho správaní a veríme že po detoxikácii čo má trvať 1-2 roky sa úplne vylieči.

Momentálne Timko po týchto metódach je úplne iné dieťa ako bol na začiatku. Výrazne sa mu zlepšil očný kontakt, začína sám nadväzovať interakciu s ľuďmi. Nie je agresívny a upúšťa od stereotypov jeho pohľad sa zbystril prestal pozerať na nás ako by sme boli vzduch.

A momentálne chceli by sme zaradiť delfinoterapiu.

Delfinoterapia. Podporná terapia na rozvoj emocionálnych a behaviorálnych sfér. stred
Pomáha pri psychických, neurologických, ale aj pohybových problémoch. Často krát vedie až k niekoľko-násobnému zlepšeniu, prípadne, podľa závažnosti diagnózy, aj úplnému vyliečeniu. Najlepšie výsledky sa ukazujú pri týchto diagnózach: DMO, detský autizmus, Downow syndróm, poruchy reči, problémy pohybového aparátu a mnoho ďalších.


Aktualizácie

Nové info, očkovanie.12. 11 2019

Ahojte.  V októbri sme boli u výživovej špecialistky a zistila že Timko má vysoké hodnoty protilátok po očkovaní ktoré sa mu tvoria a nezastavujú sa. Sú to anti morbili 8800 a anti partotis 6600 a zvyšujú sa. Mali by byť 3 ciferné čísla, Timko ich má 4 ciferné blížiace k 5 ciferným. Ak prekročia 5 ciferné hodnoty tak úž natrvalo poškodia mozog. Teraz je dôležitý posledný polrok aby sa to zastavilo, tak chceme využiť všetky možnosti a jedna je aj delfinoterapia. Tá prioritná sú výživové doplnky a odstránenie toxínov. Zo srdca ďakujeme za Vašu podporu výzvy Pomôžme Timkovi von z autizmu. Ďakujeme a prajeme Vám veľa lásky, zdravie, šťastia, spokojnosti a Božieho požehnania. S pozdravom Červenkovci.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?