Menu

Cestujte so mnou...

Trvanie výzvy: 20. novembra 2012 - 30. septembra 2013

Cieľ výzvy

Chcem si kúpiť väčšie a spoľahlivé auto.

Príbeh

Cestujte so mnou...

Ahojte tety a ujovia, kamaráti... :)

Tým, ktorí ma ešte nepoznajú, by som sa rád predstavil. Volám sa Alexander Hrivňák a bývam v Bardejove. Nebudem dlho písať kto som, čo som, lebo to si veľmi ľahko nájdete na mojej stránke:
www.alexhrivnak.webnode.sk
Aj na tomto portáli som už mal jednu výzvu s číslom 501.
Tak, a teraz už idem priamo k veci. Potrebujem nové, väčšie, spoľahlivé auto. Cestujem totiž pravidelne z Bardejova do Prešova, do mojej prvej škôlky. Neviem či sa mám tešiť, alebo plakať, lebo mojim bračekovcom sa veľmi do školy chodiť nechce. No uvidíme, snáď to v tej mojej bude lepšie. Rehabilitujem! Neviem čo to je, ale moja mamka povedala, že to bude dobré. Vlastne ja už teraz viem aké to je, lebo chodím tam aj k jednej peknej tete a spolu s ňou sa váľame po takých mäkkých valčekoch, loptách a iných horko-tažko opísateľných pomôckach. To naše spoločné váľanie sa volá bobath terapia. Nie bobak, nechcem Vás vystrašiť ! Žiadne búbúbú tam nie je a dúfam ani nebude :) .
Tety a ujovia, kamaráti, ak mi chcete spríjemniť moje cesty autom za škôlkou, za mojimi priateľmi a tiež po nemocniciach Slovenska, obdarujete ma. V našej starenka - škodičke - feldičke totiž, už mám málo miesta a potrebujem viac priestoru. Veru už som veľký chlap! Žiadne B-éčko... ;)
Niečo ako CITROEN Berlingo, alebo RENAULT Kangoo by bolo fajn auto pre mňa.
Ďakujem Vám :)

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?