Menu

Pomoc pre Števka

Trvanie výzvy: 17. januára 2020 - 31. mája 2020

Cieľ výzvy

Vyzbierat fin.prostriedky , ktore su potrebne na preplacanie pobytov v nemocnici, rehabilitačnych cvičeni, preplacanie liekov, cestovneho, a pod.

Autor výzvy

Dátum vzniku: 15.12.2015

IČO: 50 103 750

Ulica: Letná ulica 27

Mesto: Košice

PSČ: 04001

Štát: Slovensko

Príbeh

Pomoc pre Števka

Narodil som sa s HYPOXIOU( nedokysličenie mozgu ). Nehýbem s pravou ručičkou. Mám poškodené všetky nervové tkaniva v pravej končatine. Mojich rodičov a mňa, znovu čaká cesta do Prahy, -fakultná nemocnica kráľovské Vinohrady. A pre mojich rodičov je to vždy finančne náročne.( ubytovanie- pohonné hmoty, rôzne rehabilitačné cvičenia ,a iné výdavky spojené s mojou liečbou. )Preto by som sa chcel touto cestou obrátiť s prosbou o pomoc, a osloviť dobrých ľudí, aby aspoň trošku pomohli mojim rodičom, toto všetko finančne zvládnuť. Už raz sme to vďaka Vám spoločne zvládli, aby som mohol absolvovať operáciu mojej ručičky. Moji rodičia a ja, Vám budeme vďační za každé euro. Za Váš záujem pomôcť, Vám celá moja rodina vopred ĎAKUJE.

Stevko sa narodil  s HYPOXIOU ( nedokrvenie mozgu)  a od svojho narodenia absolvuje  každodennu liečbu  nielen doma, ale aj v zahraniči.

Ďalšie informácie

Facebook
Stefan Monika Ceri

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?