Menu

Veľká prosba pre Kristínku

Trvanie výzvy: 22. januára 2020 - 27. februára 2020

Cieľ výzvy

Doplatenie príslušenstva pneumatík, terapie

Príbeh

Veľká prosba pre Kristínku

Milí darcovia, veľmi pekne Vás chcem poprosiť o pomoc s doplatením príslušenstva a zimných pneumatík, terapii pre dcérku

Milí darcovia,

som 33 ročná slobodná mamička dvoch dcér /14, a 4r./, obraciam sa na Vás  s prosbou o pomoc. Bývame v krízovom centre.Mladšiia dcérka Kristínka má 4 roky, je ZTP, bol jej diagnostikový atypický autizmus, vysoké ADHD. Momentálne chodíme po vyšetreniach pretože ma tukový lipom v driekovej oblasti a presne na tej strane sa jej chodidlo vytáča do vnútornej strany. Čiže potrebujeme pravidelne plávanie plus cvirčenia čo je finančne veľmi náročné. Kristínka navštevuje špeciálnu skôlku pre autistické detičky na 4 hodinky denne.

Kristínkina diagnóza pre mňa znamenala ukončenie pracovného pomeru, ostala som na rodičovskom príspevku plus výživné, terapie ktoré Kristínka navštevuje ktoré jej veľmi pomáhajú, dnes napr už vie povedať trojslovnu vetu a stále sa zlepšuje.sú veľmi drahé kedže všetko si platíme sami , poisťovne to nepreplácajú.O tom že nás to zastavilo v bývani ani nehovorím. Klasicky podnájom si dovoliť nemôžem pretože sú veľmi drahé a  na sociálny byt nemám nárok kedže mesto Košice nepovažuje výživné a rodičovský príspevok za príjem.Staršia dcéra ma 14r, chodí do 9teho ročníka ZS, čaká ju monitor, no pri Krisínke sa nevie učiť kedže jej berie učebnice... V krízovom zariadení obývame jednu izbu. Je to veľmi hlavne psychicky ťažké keď vidím že staršia dcéra sa nevie sústrediť na učenie ....No žial s bývaním vôbec netusším ako to bude ďalej. Skúšala som aj inzerát na niejakú chatu malý domček hoc aj mmimo  Košic v nádeji že to bude lacnejšie no žial nikto sa neozval.

Kristínke bol schválený kompenzačný príspevok na automobil kvoli jej zdravotnému stavu. Autíčko už prišlo na predajňu, no žial ja som nevedela že príslušenstvo zimné pneumatiky prihlásenie..nieje v cene. Preto nám treba čo najskôr doplatiť rozdiel ten zvyšok. zbytok peňiažkov určite využijeme na terapie plavanie cvičenia.

Preto sa na Vás milí darcovia obraciam s prosbou o pomoc aby Kristínkina cesta do škôlky k lekárom nebola taká stresujúca, a aby mohla aj ďalej napredovať vďaka terapiam plávaniu cvičeniam.

Prosím Vás milí darcovia ak môžete prispieť hoc len eurom , verím že aj malá suma pomôže a vytvorí jednú veľkú.

Ďakujeme so srdca za každý Váš príspevok.  Ďakujeme

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?