Menu

Natálka túži mať zdravé nožičky

Trvanie výzvy: 2. marca 2020 - 2. marca 2021

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Cieľom výzvy je vyzbieranie 3000€ pre Natálku, ktorá trpí hypotonickou formou DMO. Vyzbierané prostriedky budú použité na jej rehabilitácie.

Príbeh

Natálka túži mať zdravé nožičky

Cieľom výzvy je vyzbieranie 3000€ pre Natálku, ktorá trpí hypotonickou formou DMO. Vyzbierané prostriedky budú použité na jej rehabilitácie v Prešove a Piešťanoch.

Moja vnučka Natália Piskorová sa narodila 13.09.2009.Keď sa Natálka narodila, mysleli sme že je všetko v poriadku.Vo 4.mesiaci sme si všimli, že niečo nie je v poriadku, bola veľmi slabá, jej teličko bolo mdlé. Keď sme ju skúšali dať posadiť, váľala sa, neudržala svoju rovnováhu. Nedvíhala hlavičku, nožičky boli celkom oslabnuté. Začal sa kolobeh vyšetrení. Výsledky boli zdrvujúce. Lekári zistili, že Natálka má DMO-hypotonickú formu. Odvtedy sa snažíme zo všetkých síl jej pomôcť.Natálka teraz má 10 rokov. Potrebovala by asi 3 x do roka absolvovať odbornú rehabilitáciu, žiať kvôli finančným problémom sa nedá poriešiť Natálkin zdravotný stav. Rodičia Natálky sú nezamestnaní, mama je po operácii platničky a otec Natálky si nedovolí vycestovať za prácou do zahraničia, lebo musí byť doma, zúčastňuje sa iba na aktivačných prácach  na obecnom úrade, ale snaží sa nájsť si prácu aby bol v blízkosti domova. Natálka musí absolvovať aj časté ambulantnévyšetrenia. Je nám veľmi ľúto že nemôžeme pomôcť Natálke z vlastných zdrojov,ste naša jediná nádej že nám pomôžete. Ešte aj cez Vianoce sa šmykla, zlomila si rúčku v predlakti, tak sme mali smutné Vianoce. Aktuálny zdravotný stav Natálky je, že stojí iba za pomoci inej osoby. Sama nestojí, lebo nemá rovnováhu. Ja ako dedko Natálky som sa rozhodol, že napíšem príbeh a oslovím ľudí, ktorí by boli ochotní pomôcť našej princezne Natálke. Pevne veríme že sa raz postaví na nožičky a bude sama chodiť. Sme veriaca rodina a pevne verím, že nás Boh nenechá bez pomoci a preto veľmi prosím dobrých ľudí s milujúcim srdiečkom, aby prispeli na jej rehabilitáciu. Natálka je krásne a milé usmievavé dievčatko. Vie sa pekne modliť a prosiť Pána Ježiška za zdravé nožičky, aby sa mohla hrať so svojími kamarátkami. Všetkým darcom, ktorí prispejú na jej rehabilitáciu zo srdca veľmi pekne dakujeme celá rodina.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?