Menu

Operácia kolena

Trvanie výzvy: 19. augusta 2020 - 31. decembra 2020

Cieľ výzvy

Cieľom mojej výzvy je získať od ľudí finančnú pomoc na operáciu kolena , na ortopedické pomôcky , a na zaplatenie základných energií .

Príbeh

Operácia kolena

Dobrý deň. Volám sa Lukáš , a pochádzam z malého mesta na Záhorí. Touto cestou prosím o pomoc, nakoľko ma čaká operácia kolena. Kvôli Koronakríze som prišiel o prácu, a zostal som nakoniec aj úrazovej nemocenskej starostlivosti. Za každú pomoc , budem veľmi vďačný.

Dobrý deň. Volám sa Lukáš , a pochádzam z malého mesta na Záhorí. Touto cestou prosím o pomoc, nakoľko ma čaká operácia kolena. Kvôli Koronakríze som prišiel o prácu, a zostal som nakoniec aj úrazovej nemocenskej starostlivosti. Za každú pomoc , budem veľmi vďačný. Môj celkový príbeh , začal pred štyrmi rokmí , kedy som sa začal starať o chorého otca , a neskôr aj mamu. Na opatrovateľov , som nemal peniaze, takže som veškerý svoj mimopracovný čas venoval starostlivosti o rodičov, a neskôr som musel sám zostať doma. Občas som však brigádoval, až do koronakrízy , kedy som zostal bez práce. Teraz však už žije iba moja mama, a ja sám mám teraz tieto zdravotné problémy. Túžim znovu začať normálne chodiť. Na to však je potrebná operácia a ortopedické pomôcky.

Aktualizácie

Znovu na pohotovosti22. aug 2020

Milí darcovia. Ďňa 19.08 . 2020 sa mi zhoršil zdravotný stav s mojím kolenom, a musel som ísť na pohotovosť. Začal som mať veľmi silné bolesti. Keď som prišiel na pohotovosť , tak ako už je skoro v našich nemocniciach zvykom , sa ma pokúsily odbiť. Ja som však naliehal , a personál ma poslal na chirurgiu. Na chirurgii mi však nevedeli pomôcť pretože mojezdrav . problémy, spadajú pod ortopedickú Ambulanciu. Bolo mi ponúknuté súkromné vyšetrenie ortopéda, ale to sú veľké finančné výdaje , ktoré si žiaľ vo svojej situácii , nemôžem dovoliť. Nasledovala cesta späť na Ambulanciu pohotovosti, kde mi zdrav. personál podal liek vo forme injekcie proti bolesti. Bolesti na chvíľu ustali, čo však prinesie Dalšie finančné výdaje, nakoľko tieto lieky mi musí predpísať môj lekár. V blízkej dobe , ma čaká  ešte vyšetrenie na Magnetickej Rezonancii , ktoré je však (bohužiaľ) tiež spoplatnené. Následne po tomto vyšetrení ,idem na dalšie vyšetrenie na ortopédiu. Za všetky finančé dary, a podopru, budem veľmi vďačný.Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?