Menu

Finančná pomoc cez FVP

Trvanie výzvy: 26. augusta 2020 - 30. júna 2021

Cieľ výzvy

Kompenzácia straty príjmu - finančné prostriedky budú použité na nákup potravín, liekov, drogérie, školských pomôcok, cestovného a oblečenia.

Príbeh

Finančná pomoc cez FVP

Mám 28 rokov, nakoľko som kvôli korone prišla o brigádu a študujem na SŠ na VOŠ (nadstavba) posledný ročník a nemám nárok na žiadnu dávku od štátu, doteraz ma doslova "sponzorovali" rodičia, no nakoľko tu máme koronakrízu, nevedia ma ďalej finančne podporovať a ja som sa ocitla v tejto ťažkej situácií. Študujem posledný ročník a nerada by som ukončila štúdium a prišla o šancu na lepší, zmysluplnejší a dôstojný život, stále bojujem, dúfam a hľadám cestu..

 Verím, že aj vďaka vašej pomoci sa mi podarí zvládnuť toto ťažké obdobie. Ďakujem.

Aktualizácie

Poďakovanie 30. 5 2021

Z celého srdca ďakujem veľmi pekne všetkým, ktorí akýmkoľvek darom prispeli k tomu, že sa mi 17.6. splní sen a po úspešnom absolvovaní školy budem pracovať ako fyzioterapeut. Veľmi pekne ďakujem za každý dar, ste pre mňa obdivuhodní ľudia, ktorí prispeli k tomu, aby som mohla doštudovať a tak aj ja môžem pomáhať svojou prácou ďalej. Z celého srdca vám ďakujem a vyslovujem úprimne Pán Boh zaplať. Požehnaný čas. 

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?