Menu

Prosba o pomoc COVID-19

Trvanie výzvy: 26. augusta 2020 - 4. augusta 2021

Cieľ výzvy

Cieľom je získať finančné prostriedky na úhradu nákladov na bývanie, stravu starostlivosť o mamu.

Príbeh

Prosba o pomoc COVID-19

Dobrý deň, som plnoinvalidný dôchodca so ZŤP preukazom a musím si privyrábať, pretože výška môjho invalidného dôchodku je iba 324.30 Eur. Privirábam si prevádzkovaním živnosti už 41 rokov.

Spolu s mojou mamou máme malú predajňu Papier-hračky. Mama si bohužiaľ v roku 2017 zlomila nohu a v roku 2019 náhle ochorela na Alzheimerovu chorobu, ktorá rýchlo postupuje. Na predajni som zostal sám a kvôli rozšíreniu vírusu COVID-19 som stratil množstvo zákazníkov. Mamin stav sa veľmi zhoršil, tak musí byť umiestnená v zariadení DSS v Studienke. Tam musím mesačne doplácať na starostlivosť o ňu  680 EUR. Nemám nikoho, kto by mi pomohol v tejto ťažkej situácii a momentálne nie som schopný uhrádzať ani základné poplatky na živobytie. Prosím Vás o poskytnutie príspevku na pokrytie nákladov. Ďakujem, Viliam Vizváry.

Aktualizácie

Aktualizácia pre výzvu Prosba o pomoc COVID-1923. júl 2021

Dobrý deň, 
prosím pomôžte mi, lebo sa nechcem stať bezdomovcom!
Moja situácia sa naďalej komplikuje, mama, si zlomila zápästie, kľúčnu kosť, udrela si hlavu a preto potrebuje z mojej strany ešte väčšiu starostlivosť ako doteraz. Situáciu komplikujú aj zvýšené náklady spojené s testami, bez ktorých za mamou nemôžem chodiť.

Ďakujem

Viliam Vizváry


Aktualizácia pre výzvu Prosba o pomoc COVID-1913. jan 2021

Všetkým veľmi pekne ďakujem,ktorí ma podporili,veď nieje hanba,keď človek padne na samé dno,ale hanbou by bolo,keby som sa nepostavil,keď bojujem celý život!

Je to aj Vaša zásluha,ktorí ste mi pomohli a rád Vás uvidím v predajni.

Nevzdávam sa a spolu s Vami ,,Milý darcovia,, tú pliagu porazíme!Za čo Vám od srdca ďakujem.Inak som prekonal ťažkú autohaváriu a tri krát som mal infarkt!

Dnes vy pomôžete mne a možno zajtra niekto z Vás bude potrebovať pomoc a potom pomôžem já Vám.

Ďakujem,ďakujem,ďakujem.

Viliam Vizvary

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?