Menu

Pomoc pre dcérku Dianku a pre lepší život

Trvanie výzvy: 23. septembra 2020 - 22. septembra 2021

Cieľ výzvy

Objednať sa detskému ortodontovi ,na platby za vyšetrenie a na cestu ,a následne na strojček na zuby ak bude potrebné nakoľko dcérke Dianke rastu vpredu dva upírske zuby .

Príbeh

Pomoc pre dcérku Dianku a pre lepší život

Prosím vás zo srdca o pomoc milí darcovia zo srdiečka bude vám vďačný

Od roku 2018 ja v mojej opateri moja dcéra Dianka  kôli týraniu bola odobraná matke.Samemu je ťažko vychovávať ju a nájme bez práce a peňazí .nakoľko žijeme vo Veľkom Krtíši kde práca veľmi nie je ale aj ja mám zdravotné problemi tak že aj cez lekársku prehliadku neprejdem.tak dostávam hmotnú núdzu vo výške 218,45€ a matka dcére platí 80€ každý mesiac .len to nám ledva vide na vyplatenie bytu a ja ešte si platím vyživovaciu povinnosť na dve staršie deti.Rad by som od vás potreboval pomoc milí darcovia: Dianke rastu vpredu dva upírske zuby to má dedičné  lebo aj Dianke mama mala tak isto jej narástli zuby.Najme preto potrebujeme od vás finančnú pomoc aby som mohol Dianku objednať ortodontovi Deckemu a následne ak bude treba tak na strojček na zuby .Ortodontnu ambulanciu zdravotná poisťovňa nepreplatí to musí si platiť každý sám....Vopred všetkým darcom ďakujem so srdiečka každé jedno euro.

Aktualizácie

ĎAKUJEEEM13. sep 2021

Ďakujem za každé jedno euro všetkým čo nám pomohli a zároveň chcem vás poprosiť ak sa vám dá pomoc ešte naplniť výzvu za pár dní sa nám konci výzva . ĎAKUJEM zo srdiečka.


Prosím vás o pomoc a zároveň ďakujem všetkým darcom10. aug 2021

Zo srdiečka prosím všetkých darcov o pomoc .Pre jednotlivca čo sa sám starám o dieťa je augus a september najhoršíe mesiace keď potrebuje pre dieťa pomôcky do školy a v septembri vyplatiť školu (zrpš ,za knižky ....).Potreboval by som dcére tašku kúpiť do školy základné pomôcky čo na začiatok potrebuje ... Vopred vám ďakujem za pomoc ĎAKUJEM.

Veľká vďaka vám 7. máj 2021

Zo srdca ďakujem ako nám pomáhate bez vás by sme to nedali keď že sme situácii veľmi zlej . všetko čo vyplatím nám ostane cca 26€ na živobytie na mesiac .a ešte k tomu musím.z Diankou po kontrolách chodiť a ešte aj Diankine zúbky .už 1.7.2021 máme ísť na druhú kontrolu a isté jej dajú aj rovnatko na zuby .ešte nám niekoľko chýba tak ak by sa vám dalo pomôcť budem vám zo srdiečka vďační moc by ste nám pomohli . ĎAKUJEM 

Zo srdca ďakujeme za každé euro od vás 29. jan 2021

Dňa 21.1.2020 sa nám podarilo ísť ortodontičke do Zvolena .dopadlo to dobre dva zuby Dianka mali vytrhnúť už sme aj dali a o pol roka máme ísť na kontroly a dajú jej rovnatko .zuby čo Dianke rastu bokom majú podrast trochu a daju jej rovnatko aby sa vyrovnali zúbky.dakujeme vám za každé euro bez vás by sme to nezvládli .aj napriek tomu že sa nám od decembra finančná situácia zhoršila .ešte raz ďakujem vám.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?