Menu

Zbierka pre Arnoldka-potrebuje liečbu kmeňovými ...

Trvanie výzvy: 3. decembra 2020 - 1. augusta 2021

Cieľ výzvy

vyliečenie Arnoldka liečbou kmeňovými bunkami

Príbeh

Zbierka pre Arnoldka-potrebuje liečbu kmeňovými bunkami, aby sa nám už vrátil

To je Arnoldko. Náš chlapček.On bude potrebovať pomoc,veľkú. Aj od vás..Aby sa k nám znova vrátil späť. A je tu veľká šanca,že terapia kmeňovými bunkami nám ho vráti.

  Arnoldko prežil ťažkú autohaváriu vlani v auguste spolu s nami.Vtedy mal 6 mesiacov.Po tom čo ho dvakrát museli oživiť, bol hospitalizovaný v Budapešti. Boli to nesmierne kruté chvíle aj pre jeho mamičku.Keď vtedy prišla za mnou do nemocnice,mi povedala, že už nikdy nebude taký ako bol.
 Mal rozštiepenú lebku a ťažký opuch mozgu, kôli ktorému mu museli odstrániť časť lebečných kostí. Po stabilizovaní bol prevezený do Bratislavy do detskej fakultnej nemocnice. Tam ho do konca roka operovali ešte 6 krát. Boli to veľmi,veľmi ťažké chvíle. 
Arnoldkovi nasadili aj šant, žial sa vytvoril u neho aj Hydrocefalus. Stratil videnie,stratil pohybové schopnosti....Stratil sám seba ako osobnosť. 
 Momentálne sme doma ,máme za sebou kontrolné MR,konečne po takmer roku ,sme sa tam dostali ,lebo  kôli komplikáciám okolo , Corony ´ sa to naťahovalo.No výsledky nehovoria celkom jasne ,bolo nám povedané,že jeho zrania sú v štádiu hojenia.Nikto sa ináč k ničomu presne nevie vyjadriť ,tak ako ani k tomu ,ako bude  ďalej.
a teraz bude zo mňa hovoriť asi zlosť,presýtená Arnoldkovým utrpením ,ktorým sme nasiaknutý:
 ,,,Aj s ospravedlnením,na úvod chcem takto vyjadriť česť a poďakovanie personálu nemocnice  aj lekárom v Bratislave ,ktorí Arnoldka dostali z toho najhoršieho ale zároveň mám pocit ,akoby sme boli ,na konci cesty.

       

 A  začali sme hladať,pýtať sa ,písať z vierou ,že existuje cesta a nie len čakanie na zázrak a spoliehať sa     iba na tú veľa krát vzácnu terapiu ,kde trpezlivosť a priatelstvo z časom pomáha zahojiť akukolvek bolesť a ranu. Arnoldko stratil už toľko toho,čo detičky v jeho veku už vedia robiť,(hrať sa ,motať sa pod nohami,skúšať prvé nesmelé krôčky ,smiať a tešiť sa a hlavne sa pozerať na svojich rodičov,tešit sa zo slnka a z farieb...... 

Nedávno sme sa zoznámili s pani Evkou, jej dcérka trpela podobnými zdravotnými (fyzickými) problémami ako Arnoldko./epilepsia,zrak,pohyb/ .U nej lekári tiež jej zlepšenie zdravotného stavu zverili už na nádej a vieru v zázraky. A tie nakoniec sa stali a jej dcérke je teraz omnoho lepšie.Dozvedeli sme sa o kmeňových bunkách a ich zázračných liečebných účinkoch a dostali sme kontakt do Nitry na jednu pani ,ktorá jej dcérke veľmi pomohla terapiou ,vďaka ktorej spravila veľké pokroky ,čo sa týka zdravotného stavu.Ide o terapiu veľmi podobnú tej terapii kmeňovými bunkami .Je dostupná aj na Slovensku.Citujem z email od pani Daniely ,ktorá sa tým zaoberá:

Čo sa týka Mexika,počuli sme veľa, aj dobre aj zlé.Finančné to je podľa množstva dávok, ktoré by malému podali.Budú od Vás chcieť MRI, CT a ešte možno aj iné vyšetrenia.

Sama neviem, či to je bezpečné, dosť je to invazivne.
Pichaju kmeňové bunky z pupocnikovej krvi nejakých asi novorodencov do miechy, žily alebo do svalov.
Cena je okolo 16 000-18 000€,., môže byt aj viac alebo o niečo menej, podľa počtu dávok.
Túto terapiu potom odporúčajú ešte opakovať.
K tomu ešte cena letenky a ubytovanie na 4 dní v Mexiku.
Čo sa týka našich produktov, sú to signálne molekuly kmeňových buniek z placenty a orgánov, mozgu a miechy.
Je to zo nenarodených zajacov, mame certifikovaný hygienov schválený chov zajacov.
Kura stojí 500€,je na 2 mesiace, podávajú sa sterilné ampulky pod jazyk do ust, bunky - signálne molekuly sa vstrebávajú cez lymfatický systém do organizmu.
Kúry sa odporúčajú po sebe 3. - to je pol roka, pre dobrý výsledok.
Úspešnosť je dosť vysoká.
Radi sa s Vami stretneme, keď toto Corona šialenstvo povolí a môžeme sa porozprávať o všetkom, čo Vás zaujíma.

 

Zatial máme toto,cheli by sme v každom prípade absolvovať aj túto možnosť.Samozrejme po konzultáciách s lekármi.Dáva nám to aspoň nejakú nádej ,a nie len bohapusté čakanie a tápanie sa v neistote,čo a ako ďalej.

Zbierame informácie oslovujeme médiá a vlastne každého kto by nám vedel pomôcť .Jedine takto budeme vedieť  našetriť jednak na túto liečbu na Slovensku a potom aj na tú pre nás istotne finančne náročnú  liečbu kmeňovými bunkami ,ktorá je v Mexicu.Stojí 18 600 Dolárov.Už sme dostali aj pozitívnu odpoveď z dotyčnej inštitúcie (N C I ) ,že  Arnoldko je vhodným kandidátom na absolvovanie liečby.Neviem prečo je tento svet taký rozhádzaný..Čo sa môže v Mexicu ,prečo sa nedá aj na Slovensku ? A prečo stojí zdravie dieťaťa toľko peňazí???.

Ale  musíme konať ,ináč sa môže stať ,že už bude možno neskoro.Chceme toho možno veľa ale aj keď zo sklopeným,zahanbeným pohľadom ,musíme o pomoc žiadať celý svet a budeme vďačný za každý centík ,tak budeme pyšne stáť pri Arnoldkovi ,keď sa z toho všetkého dostane.

Tak by som chcel poprosiť aj s manželkou touto cestou o pomoc ,finančnú injekciu ,ktorá by nám otvorila možnosti liečenia sa ,navštevovania terapeutických centier /kúpeľov/ za účelom cvičenia ,ktoré je taktiež veľmi dôležitou súčasťou liečby a somozrejme v neposlednom rade aj na úhradu výdavkou spojenú s Arnoldkovou liečbou pomocou kmeňových buniek.Žial nevieme sami zaobstarať financie z vlastných zdrojov ,pretože žijeme teraz z veľmi malého manželkinho príjmu ,z ktorého si musíme vystačiť aj z bývaním a postarať sa aj o ostatné deti .A tak ,každé euro,každý cent ,ktorým pomôžete ,je prínosom v tomto príbehu o malom chlapčekovi Arnoldovi.nie iba finančným ale hlavne ľudským ... A nebude nikdy zabudnutý 

Ešte nevieme  a nepoznáme presné informácie ,čo sa týkajú Arnoldkovho zdravotného stavu,preto by som touto cestou  poprosil okrem finančnej pomoci  aj o radu(informácie) od Vás, čo ste stretli s podobnými starosťami ak viete poradiť ,či pomôcť akýmkoľvek spôsobom ,prosím  kontajte nás.Mám pocit niekedy, že u nás sa nič nestratí.Sme jednoduchá rodinka ,s 3 plus 1 deťmi  :) a nemáme vôbec žiadne kontakty na potrebných miestach a medzi známymi tvárami .Ale máme okolo seba rodinku,jej podporu a máme ešte nádej,,z tej nám ostala. 


ĎAKUJEME. Peter a Mária a Arnoldko


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?