Menu

Podpora pre dcérku s alergiou

Trvanie výzvy: 9. decembra 2020 - 9. februára 2021

Cieľ výzvy

Podpora pre dcérku viacčlennej rodiny, ktorá potrebuje antialergénny matrac, pre zlepšenie zdravotného stavu

Príbeh

Podpora pre dcérku s alergiou

Touto cestou by som vám a všetkým ktorí chcú prispieť našej dcérke chcela veľmi pekne poďakovať. Dcérka je atopická, alergička a veľmi by jej pomohla nová posteľ s antialergennym matracom a antialergennou pokrývkou. Chystá sa pomaly do školy, rada, tvorí, kreslí a maľuje a vlastný pracovný stolík so stoličkou by ju taktiež veľmi potešil. Luci ma ešte 2 starších a jedného mladšieho brata. Chcela by sa stať lekárkou, rada číta, tancuje a má rada svoje súkromie, ktoré by sme jej radi vytvorili aj vďaka vašej podpore. Toho času spinka zatiaľ na manželskej posteli s rodičmi.

Príbeh našej dcérky je jedinečný. Narodila sa v deň narodenia svojho nebohého starého otca. Chce sa naučiť hrať na husliach ako hral dedko, resp. aké jej pradedko vyrábal aj keď sa s nimi nikdy nestretla. Ma 3 bratov a považuje sa za silnú kreatívnu slečnu,aj napriek tomu ze je introvertnejšia. Rada spieva. Trápi ju od 2 5 roka atopia- svrbenie, alergia na kr. mlieko, roztoče, histamin , takže je s ňou mamka na predĺženej RD. Mamka sa viackrat chystala na skrateny uvazok do prace a takto prispiet tym do rodinnej pokladnice,nebolo to vsak uspesne. Ked jej mladsi brat dovrsil 3roky mal nastupit v aprili 2020 do skolky ale kvoli 1.vlne pandemie to nebolo mozne zrealizovat,kedze boli zatvorene aj skoly,aj skolky. Akekolvek psychicke napatie a stres komplikuje zdravotný stav u dcerky a preto sa mamka radsej rozhodla pre dobrovolnictvo aby mohla byt dcerke po ruke a napomocna. Aj ked sa brany  skol nakoniec otvorili 2.septembra, deti nastupili do skol,skolok, no ZUS a CVC sa postupne uzatvarali. V dosledku neistej pandemickej situacie je narocne sa zamestnat prave mame 4 ci viac deti,uz len z rizika ze je predpoklad ze bude potrebovat castejsie OCR. Otec ako jediny zivitel musel prijat skrateny uvazok  60percent,neskor 80percentnom az do oktobra 2020 kvôli príchodu pandémie.

Zo sdrca dakujem vsetkym ktori kazdyxm eurom prispejete na antialergenne spanie v postielke nasej dcerky ci na jej kreativny kutik so stolikom a stolickou.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?