Menu

Žiadam o pomoc počas korony

Trvanie výzvy: 20. januára 2021 - 20. marca 2021

Cieľ výzvy

Uhradiť samej sebe základné náklady - na stravu, na ubytovanie

Autor výzvy

Príbeh

Žiadam o pomoc počas korony

Žiadam o podporu v časoch, kedy skončila moja celoživotná práca v troskách a neviem robiť to, čo viem.


Od detstva sa venujem tancu. Od 15 rokoch som tancovala pre tanečný súbor Lúčnica a vystúpeniami som reprezentovala Slovensko po celom svete. Po skončení pôsobenia v Lúčnici som začala tanec vyučovať. 

Pred 20 rokmi som založila tanečnú školu pod hlavičkou Salsa by Norika. Mojimi kurzami prešli tisícky tanečníkov, ktorí pri tanci hľadali zábavu, zlepšenie sa, či zoznámenie sa. 

Moja tanečná škola je etablovaná a známa po Slovensku aj v zahraničí. Dnes je práve ona dôvodom, prečo som sa dostala na pokraj osobného krachu. Latino tance a tanečná škola boli vylúčené z akejkoľvek podpory, ktorá bola počas covid poskytnutá. Nedostala som podporu ako umelkyňa, pretože som vraj športovkyňa. Ako športovkyňu ma však neuznali, pretože sa venujem umeniu. Dostala som sa do začarovaného blúdneho kruhu. Zvládla by som to, ak by som mohla naďalej robiť to, čo vždy, no tanečná škola vzhľadom na svoju povahu musela byť zatvorená alebo výrazne obmedzená väčšinu roku 2020. Všetky moje finančné zásoby sú preč a situácia nevyzerá, že sa čoskoro zmení k lepšiemu. Preto žiadam o túto pomoc.


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?