Menu

Prosba o pomoc so splnením sna osamostatniť sa a ...

Trvanie výzvy: 2. februára 2021 - 19. júla 2021

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Získať finančnú podporu na prekonanie zložitej životnej situácie - konkrétne na jedlo, hygienu, potreby pre synčeka, bývanie, cestovanie a po odchode z krízového centra na pokrytie finančných nákladov spojených s bývaním (po skončení rodičovského príspevku budem aktívne hľadať zamestnanie a bývanie).

Príbeh

Prosba o pomoc so splnením sna osamostatniť sa a postaviť sa na vlastné nohy

Už veľmi dlho so synčekom túžime po tom, aby sme sa mohli osamostatniť, žiť bežný život a neputovať z jedného krízového centra do druhého.

Mala som za sebou veľmi ťažké obdobie dospievania, kedy som bola odkázaná sama na seba, sama som sa musela pasovať so životnými prekážkami a výzvami, bez akejkoľvek podpory rodiny alebo blízkej osoby. Ako 20 ročná som sa stala maminou, na svojho synčeka Alexka som však zostala úplne sama. Tým, že sme nemali strechu nad hlavou, začali sme bývať v rôznych krízových centrách, kde bývame dodnes. Aktuálne som na rodičovskej dovolenke, pandémia mi veľmi obmedzila možnosti privyrobiť si akékoľvek peniaze navyše, sme vo finančne veľlmi zlej situácií a môj rodičovský príspevok sotva stačí na pokrytie základných životných potrieb. Veľlmi pekne by som chcela poprosiť o pomoc. Získané financie by sme použili na pokrytie potrieb, ako je bývanie, jedlo, hygiena, cestovné, potreby a hračky pre synčeka a taktiež by sme si peniaze odložili na pokrytie počiatočných nákladov spojených s bývaním, keď sa nám podarí osamostatniť sa a nájsť si samostatné bývanie. Za každú pomoc budem neskutočne vďačná.


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?