Menu

Pomoc pre mňa a moju dcéru

Trvanie výzvy: 3. februára 2021 - 3. apríla 2021

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Cieľom mojej výzvy je žiadosť o pomoc s fondu vzájomnej pomoci na zaplatenie Mestského bytu a elektriny nakoľko v súčastnosti jediným mojím príjmom je len rodičovský príspevok . Taktiež by som financie využila na nákup potravín či mlieka pre dcéru.

Príbeh

Pomoc pre mňa a moju dcéru

Som slobodná mamička a sama sa starám o 2 ročnú dcérku. Snažíme sa žiť čo najlepšie len možnosti v rámci pomoci a práci je veľmi v danej situácii veľmi male. No napriek tomu sa snažíme čo najlepšie .....

Som slobodná mamička  a ja sama na poli sirota , otec zahynul tragycky a mama ma sama vychovávala čo najlepšie ako vedela. Ja sa sama tiež starám o svoju dcérku ktorá má 2 roky. Žijem najlepšie akomlen viem, pracovala som popri rodičovskom príspevku no bohužiaľ  v danej situácii to nieje  možné , pretože dané opatrenai zakázali určité príce v rámci oíchrany ľudí. Do októbra 2020 som pracovala ako upratovačka v upratovacej čate, ktorá sa stará o poriadok v panelákoch, no o túto prácu som bohužiaľ prišla kvôli pandémií. Je pre mňa zložité sa zamestnať na travlý pomer niekde inde nakoľko dcérka nemôže chodiť do škôlky, nakoľko sú zavreté a nové detičky budú brať až v septembri, a tak sa o ňu musím starať sama.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?