Menu

Pomôžte Alžbetke chodiť celý rok na hippoterapiu

Trvanie výzvy: 2. júla 2013 - 2. februára 2014

Cieľ výzvy

Pomôcť Alžbetke jeden rok absolvovať hippoterapiu.

Autor výzvy

Príbeh

Pomôžte Alžbetke chodiť celý rok na hippoterapiu

Pomôžte Alžbetke absolvovať rok hippoterapiu.


Milí darcovia v mene mojej dcérky Alžbetky Vás chcem zo srdca poprosiť o pomoc.

Po vážnych komplikáciach pri pôrode sa malej Alžbetke stal úraz, ktorý si vyžaduje celý život rôzne liečenia a terapie, ktomu sa pridružili aj iné diagnózy, alergia na kravské mlieko, musí mať prísnu dietu, berie aj rôzne lieky, začala sa skolióza a kyfóza preto nosí špeciálny oblek z lykry. Coxy problémy z klbom. Skúšame rôzne terapie, ktoré prinášajú a pozitívne výsledky.
Začali sme chodiť na hipoterapiu jeho cena je 12 eur,- za 30 minút. No Alžbetka si natoľko zamilovala koníka, ktorý sa vola šanghajka, že o ničom inom nehovorí každý deň sa ma na neho pýta, bola by s nim stále. Na rehabilitačnom liečeni sme tiež mali hipoterapiu a tam sa koník volal Pepsi.
Domov si nemôžeme kúpiť živého ani len poníka, finančne by sme to nezvládli. Veríme, že všetko čo pre ňu robíme ma zmysel, no chýbajú nám peniažky aby sme mohli všetko uhradiť. Veľmi by sme chceli skúsiť aspoň jeden rok intenzívne a čo najviac absolvovať hippoterapiu, preto sa o pomoc obraciam na všetkých dobrých ľudí, ktorý by boli ochotný nám s týmto pomôcť.
Za váš dar Ďakujeme.

Aktualizácie

Ďakujeme za možnosť chodiť na hipoterapiu a tak zlepšovať zdravotný stav našej dcérky.20. dec 2013

Sme nesmierne vďačný za každý dar, ktorý nám pomôže chodiť na túto terapiu, chodíme aj teraz v zime podľa možnosti čo najčastejšie, Alžbetka sa veľmi teší z koníka a aj vidieť výsledky. Keďže sa blížia sviatky, chceli by sme Vám poželať krásne Vianoce a všetko dobré v Novom Roku 2014.

Ďakujeme za pomoc11. nov 2013

Vďaka nadácií a darcom môžme absolvovať z Alžbetkou potrebnú hippoterapiu, ktorá prináša veľmi dobré výsledky. Sme vám nesmierne vďačný za nádej, pomoc, ktorú nám dávate. Velikánske Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?