Menu

Pomoc mamine s dvomi deťmi zvládnuť ťažké ...

Trvanie výzvy: 9. júna 2021 - 3. decembra 2021

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Darované finančné príspevky budú použité na terapie, neurorehabilitácie a liečbu pre autistického synka Adamka, odborné vyšetrenia, cestovné náklady k odborníkom,lekárom a do špeciálnej škôlky a na staroslivosť o deti. Zmiernenie symptómov jeho zdravotných problémov CNS spojenej so zlepšenou konektivitou mozgu bolo by možné podaním kmeňových buniek z krvi z pupočníkovej šnúry a to by bol najväčší sen ,ak by mohol Adamko podstúpiť túto liečbu. Ďakujem pekne všetkým z celého srdca

Príbeh

Pomoc mamine s dvomi deťmi zvládnuť ťažké obdobie

Podpora pri prekonaní ťažkého obdobia pri hľadaní práce, podpora na staroslivosť o moje deti, cestovné náklady k odborníkom, pomoc pri financovaní vyšetrení a liečby pre syna Adamka, 5.5 ročného neverbálneho autistického chlapčeka.

Som maminou dvoch malých detičiek, 3 ročného a takmer 6ročného. Staršiemu synovi Adamkovi diagnostikovali viac dg. Som nezamestnaná.  Situácia na trhu ovplyvnenou Covid-19 ovplyvňuje moju životnú situáciu, snažím sa nájsť prácu,  no popri zdravotných problémoch staršieho synčeka Adamka je to o to náročnejšie, keďže vyžaduje špeciálnu starostivosť. Adamko má DETSKÝ AUTIZMUS. Adamko prestal úplne bľabotať, už nehovorí ani mama, čo ešte ako ročný vedel a hovoril neustále , potom prišiel úplny regres. V Centre Intervenčnej neurorádiológie podstúpil  náročnú operáciu cievy ,,fistuly,, v mozgu, bude mať 6rôčkov, no dodnes žiaľ nerozpráva. 

Ďakujem všetkým za akúkoľvek podporu pri náročnom období pri hľadaní práce , pre moje deti a pri náročnej ceste vpred syna Adamka, keďže syn potrebuje množstvo terapií, rehabilitácii a poisťovňa bohužiaľ nič neprepláca,   budeme vďační za akúkoľvek podporu.

Ďakujeme pekne, budeme veriť , že raz prídu aj pre nás lepšie časy ,

všetkým patrí veľké ĎAKUJEM!

mama Michaela

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?