Menu

Pomoc mamine s chorým synčekom a prekonanie ťažkej ...

Trvanie výzvy: 9. júna 2021 - 3. decembra 2021

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

Darované finančné príspevky budú použité na terapie, neurorehabilitácie a liečbu pre autistického synka Adamka, odborné vyšetrenia, cestovné náklady k odborníkom,lekárom a do špeciálnej škôlky a na staroslivosť o deti. Zmiernenie symptómov jeho zdravotných problémov CNS spojenej so zlepšenou konektivitou mozgu bolo by možné podaním kmeňových buniek z krvi z pupočníkovej šnúry a to by bol najväčší sen ,ak by mohol Adamko podstúpiť túto liečbu. Ďakujem pekne všetkým z celého srdca

Príbeh

Pomoc mamine s chorým synčekom a prekonanie ťažkej životnej situácie ovplyvnenou Covid-19

Podpora na financovanie liečby, neurorehabilitácií a terapií pre synka Adamka, 5ročného neverbálneho autistického chlapčeka s operovanou cievou v mozgu . Ďakujem všetkým za podporu pri náročnej ceste vpred pri synkovi a popri mojom zložitom období si nájsť prácu .

Situácia na trhu kvôli epidémii Covid-19 je pre mňa náročná. 

Môj zamestnávateľ prepúšťa  a miesto momentálne pre mňa nemá.Moja pozícia bola účtovník. Situácia na trhu je ťažká a je náročné nájsť prácu na trhu a  Covid-19 ovplyvňuje moju životnú situáciu. Som stále na RD s dvomi malými deťmi 2r.Matiaska a 5r. chlapčeka Adamka , RD už onedlho končí, zatiaľ sa mi nepodarilo nájsť prácu a popri dvoch malých detičkách a kvôli špeciálnej starostlivosti staršieho Adamka je to o to náročnejšie ,keďže má diagnostikovaný AUTIZMUS. Adamko bude mať 6rokov a dodnes nerozpráva, má operovanú cievu v mozgu, vie povedať len dve, tri slová. Aj popri veľkej snahe a dennému cvičeniu bojujeme ako sa len dá.

Akákoľvek podpora pomôže pre synka  Adamka na liečbu, terapie a cvičenia počas roka, taktiež odborné vyšetrenia. Je to veľmi finančne náročné zvládnuť bežné výdavky a k tomu výdavky na terapie, rehabilitácie , na dopravu k lekárom, vyšetrenia a do špeciálnej škôlky kde ho vozím cca 2hodiny denne.Taktiež výdavkami sú aj prípravky na CNS, prípravky na jeho oslabenú imunitu, je na bezlepkovej strave. Veľmi by som želala Adamkovi liečbu kmeňovými bunkami z krvi z pupočníkovej šnúry ,ktorá však je finančne náročná,  bol by to najväcší sen ,ak by sa to podarilo a mohol by to podstúpiť. Ďakujem všetkým za akúkoľvek podporu pri náročnej ceste vpred môjho synka Adamka a popri mojom zložitom období si nájsť prácu.

Ďakujem pekne, budem veriť , že raz prídu aj pre nás lepšie časy

mamina Michaela

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?