Menu

Nádej

Trvanie výzvy: 30. júla 2021 - 30. júla 2022

Chcem darovať

Zvoľte výšku svojho jednorazového daru

Túto výzvu podporíte aj zdieľaním

Cieľ výzvy

jedlo, lieky, zdravotné pomôcky, vstup do domu

Príbeh

Nádej

Nadej na pomoc

Dobrý deň. Volám sa Veronika a je mi 49r. Už je tomu 27rokov čo sa starám o svoju mamku. Je ohrnutá  od pása nadol a je 90% ZTP. Začalo sa totým, že  pred 27 rok. Sme chodili od lekárak lekárovi cez cele Košice a nik nevedel mamke pomôcť. Až jednu noc násvolala mamka na ukrutne bolesti s tým, že sa nevie chýbať. Volali sme hneďsanitku a ta zobrala mamku do nemocnice s tým, že išla okamžité na operáciu.Operácia nedopadla dobre a mamka ostala na vozíčku. Je to už 27r. čo somsvojej mamke mamka, dcéra, kamarátka a opatrovateľka. Píšem hlavne preto, žeto nemáme v živote ľahké a potrebujeme  Vašu úžasnú pomoc. Mamke sa pohoršilo ma už rukya hlavne prsty vykrivene, ruky sa už trasu. Treba pomáhať už aj s kŕmením.Proste  ako malé dieťa. Ja tiež mam už poškodenékosti a hlavne kolena. Prijem mamkin je veľmi mali. Pokryje len vyplateniešekov a na živobytie neostáva nič. Preto súrne prosíme o Vašu pomoc nakoľko mamke treba lieky, zdravotný materiálčo je dosť náročné nakoľko len čistiaci jeden sprej stoji až od 6 až 10 eur podľatoho pravé aký majú a na stravu. Veľmi tiež súrne treba opraviť pristup dodvora nakoľko s vozickom je veľmi ťažký prístup a pre nás to je obrovskásuma.  Ja strašné Vám z celého srdcaďakujem, za Vašu úžasnú pomoc. Veľmi ďakujeme.

Aktualizácie

ANJELI6. okt 2021

Veľká vďaka patrí každému čo pomáha a pomôže pretože bez vás to nezvládam ďakujeme veľmi pekne. Naši anjeli. 

Veľká prosba 10. sep 2021

Dobrý deň. Obraciame sa na Vás s Veľmi Veľkou prosbou. Ide o to, že sa v našej obci budú rekonštruovať príjazdovej mostíky do domou popri oprave ciest. Preto by sme veľmi radi aj mi dali do poriadku príjazd do domu nakoľko je vo veľmi dezolátnom stave a nevieme sa z dvora z vozíkom dostať von a do sanitky. Cena by stala približne 380eur.Preto súrne prosíme dobrých ANJELOU o pomoc. Inak by sme mali väčšie náklady. Dozvedeli sme sa to na poslednú chvíľu. Každému Veľké ďakujem za pomoc. 

Nádej 5. sep 2021

Dobrý deň. Chem sa Vám z celého srdca poďakovať za všetko čo pre nás robíte. Bez Vás to nedáme. Ste naša Veľká Nádej na život. Veľké ďakujem. 

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?