Menu

Večer talentov

Trvanie výzvy: 20. septembra 2021 - 31. decembra 2021

Cieľ výzvy

ieto príspevky budú využité na profesionálne ozvučenie, osvetlenie podujatia, jeho šírenie prostredníctvom kvalitného vizuálu, podporu umelcov a udržiavanie myšlienky aj na samostatnej platforme

Autor výzvy

Dátum vzniku: 24.2.2017

IČO: 50718274

Ulica: Ľ. Podjavorinskej 20

Mesto: Trnava

PSČ: 91701

Štát: Slovensko

Príbeh

Večer talentov

Touto výzvou chceme podporiť začinajúcich, neprofesionálnych umelcov, ktorí sú nadaní, ale zatiaľ sa im nepodarilo zviditeľniť sa.

Veríme, že každý talent má byť odkrytý, rozvíjaný a podporovaný. Nie každý však má príležitosť predstaviť svoju tvorbu či zručnosť publiku. Preto sme vytvorili festival, otvorený začínajúcim a neprofesionálnym umelcom, počas ktorého sa môžu odprezentovať, nabrať nové skúsenosti, vzájomne sa inšpirovať, či vytvoriť spolupráce. A samozrejme pripraviť bohatý program pre návštevníkov.
    Pre to, aby týchto umelcov mohlo vidieť čo najviac ľudí, chceme pripraviť festival na báze dobrovoľného vstupného. A na to potrebujeme vás. Radi by sme podporili začínajúcich a neprofesionálnych umelcov na ich ceste. Určite ste počuli hlasy mnohých známych umelcov, ktorí mali počas obdobia posledných dvoch rokov veľké problémy o čo ťažšie sa vo svete predstavia tieto nové telesá. 
    Pre to, aby  mohol byť tento festival otvorený bezplatne, potrebujeme aj vašu pomoc. Stačí, ak nám prispeje 300 ľudí sumou 3€. 3€ je suma, ktorú bežne miniete na kávu alebo nejakú maličkosť.  Tieto príspevky budú využité na profesionálne ozvučenie, osvetlenie podujatia, jeho šírenie prostredníctvom kvalitného vizuálu, podporu umelcov a udržiavanie myšlienky aj na samostatnej platforme. Pomôžte nám pomáhať.
Ďakujeme!


Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?