Menu

ULZIBAT – POMOC PRE MOJU KATKU

Trvanie výzvy: 1. marca 2014 - 22. júna 2014

Cieľ výzvy

Chcem mojej dcérke pomôcť uvoľniť svalstvo a napraviť poskracované šľachy, aby nemávala bolesti pri polohovaní.

Autor výzvy

Príbeh

ULZIBAT – POMOC PRE MOJU KATKU

Chcem mojej dcérke pomôcť uvoľniť svalstvo a napraviť poskracované šľachy.. Rozhodli sme sa pre metódu Ulzibat, ktorú robia v Čechách.
Výhodou tejto metódy je, že operácia trvá len niekoľko minút, hospitalizácia 24 hodín a regenerácia doma. Po operácii neostávajú jazvy, a čo je najdôležitejšie odpadá sadrovanie. Verím tomu, že Katke pomôže a tým pádom aj mne, lebo určite bude lepšia manipulácia s jej telíčkom pri ošetrovaní a polohovaní.

Aby sme mohli absolvovať ULZIBAT potrebujeme okolo 3000 €. Poisťovňa nám nepomôže, tak musíme hľadať peniažky aj takouto formou. Prosím kto môže nech pomôže.

Katka je moje jediné dieťa, ktorému sudičky pri narodení nedopriali aby mala zdravé detstvo.
13,5 roka nevie čo je to jesť ústami, nikdy neochutnala koláčik, nenapila sa z pohárika mliečka. Stravu prijíma striekačkami rovno do žalúdka cez hadičku.
Sliny a hlieny jej odsávam, keďže nemá pregĺgací reflex. Musím byť v strehu keď sa začne dusiť a hneď naštartovať pomocníčku odsávačku.
Dlho som sa nevedela zmieriť s tým, že ju nevidím behať po dvore, nepríde za mnou a nepovie slovko „ Mama“ . No človek si postupne časom na to zvykne, aj keď je to ťažké.
Prežili sme veľa ťažkých chvíľ. Lekári už pri narodení odpísali moje dieťa: „ Nedožije sa roka, nemá šancu na normálny život. Nič z nej nebude. Pripravte sa na to najhoršie,... “.
No moja Katka bojuje, je tu s nami a tešíme sa, že ju máme. Pri nej som pochopila veľa vecí, život beriem s nadhľadom, neriešim banality. Vážim si to čo mám. Katka ma dobíja svojimi krásnymi očami. Aj keď nerozpráva, viem jej z očiek vyčítať ako sa cíti, či ju niečo trápi alebo teší.
Je to spokojné dieťa. Viac si nemôžem želať.Ďakujeme veľmi pekne za pomoc.

S pozdravom Katkina mama Iveta

Ďalšie informácie

Nahlásiť

Stránka obsahuje nepravdivé, urážajúce alebo neetické informácie

Ste si istý, že chcete vymazať aktualizáciu?